Nisan Ayı Kamu 2031 Memur ve Personel Alımı: KPSS 50-55-60-65-70 Puan

Nisan Ayı Kamu 2031 Memur ve Personel Alımı: KPSS 50-55-60-65-70 Puan

Nisan ayı kamu kuruları tarafından 2031 memur ve personel alımı hangi kurumlar yapıyor? KPSS’siz ve KPSS 50-55-60-65-70 puanlarıyla başvuru yapabilecekleri ilanlar bulunuyor. Kamu personeli alımı başvuruları nasıl yapılacak.

Nisan ayı kamu kurumları 2031 memur, kamu personeli ve personel alım ilanları bulunmaktadır. Bu alımlarda KPSS 50-55-60-65-70 puanlarıyla başvuru kabul edilecek. Lise önlisans lisans mezunu adaylar bu alımlara başvuru yapabilecek.

Her ilanın genel şartları ve tarihleri aşağıda sunulmuştur. Tüm kurumları inceledikten sonra en alt bölümde hangi ilana başvuru yapmak istiyorsanız o ilanın altta bulunan haber içerisinden detaylara ulaşabilirsiniz. Her ilanın detayı sayfa sonunda bulunan ilgili haberler bölümünde bulabilirsiniz. Kamu kurumları ve kaç kişi alacağı kadroları şöyle sunduk.

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ ZABITA ALIMI

Üsküdar Belediye Başkanlığı 45 zabıta alımı için ilana çıktı. Lise, önlisans lisans mezunu adaylar başvuru yapabilecek. Ehliyet olarak B ve C sürücü belgesi sahipliler 26 Mart ile 30 Mart tarihlerinde başvuru yapabilecek.

İSTANBUL FATİH BELEDİYESİ KAMU PERSONELİ ALIM

Fatih Belediye Başkanlığı tarafından 40 zabıta memuru alımı yapılacağı ilan edilmişti. Başvuruları başlanan ilana 26-30 Mart 2021 tarihlerinde yapılacak. adaylar lisans mezunu olması gerekmektedir.

REKABET KURUMU BAŞKANLIĞI KAMU PERSONEL ALIMI

Rekabet Kurumu Başkanlığı 30 kamu personel alımı yapacağını duyurdu. Lisans mezunları arasından başvuruları 29 Mart 2021 ile 9 Nisan 2021 tarihleri arasında yapılabilir.

DENİB KAMU PERSONELİ ALIMI

Denizli İhracatçılar Birliği kamu personeli alımı ilanı yayınladı. Bu ilana başvuru yapacaklar 5 Nisan tarihi bitimine kadar (saat 17:00) işlem yapmaları gerekmektedir. İdari memur alımı lisans mezunları arasından yapılmaktadır.

ŞİŞLİ BELEDİYESİ ZABITA ALACAK

Şişli Belediye Başkanlığı 50 zabıta memuru alımı için ilana çıktı. A2 ve B sınıfı sürücü ehliyetli lisans mezunları başvuracak. 19 Nisan ile 7 Mayıs tarihlerinde başvuru kabul edecek.

BBDK MEMUR ALIMI

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu 12 memur alımı yapacak. Memur ile mühendis ünvanlarında alım olacaktır. Adaylar 9 Nisan 2021 tarihine kadar başvuru yapabilecek. Bu ilana başvuracaklar önlisans ve lisans mezunu olması gerekmektedir.

ANKARA ÇANKAYA BELEDİYESİ KAMU PERSONEL ALIM

Çankaya Belediye Başkanlığı 27 kamu personel alım ilanı yayınladı. İlana göre 6 farklı branşta alım yapılacak. VHKİ, evlendirme memuru, çocuk eğitimcisi, veznedar, hizmetli ve tahsildar alımı yapılıyor. 16 Nisan-22 Nisan 2021 tarihlerinde başvuru alınacak.

SAFRANBOLU BELEDİYESİ ZABITA VE İTFAİYE ERİ ALIMI

Safranbolu Belediye Başkanlığı tarafından 8 memur alımı yapılacak. Alınacaklar 4 kişi itfaiyeci ve 4 kişi zabıta kadrolarına atanacaktır. Başvurular 16-30 Nisan 2021 tarihlerinde şahsen yapılması gerekiyor. İlana önlisans ve lisans mezunları başvuru yapabilecek.

BÜYÜKMANDIRA BELEDİYESİ MEMUR ALIMI

Kırklareli Büyükmandıra Belediye Başkanlığı genel idari hizmetler sınıfı memur alımı ilanı yayınladı. B sınıfı ehliyetli ve lisans bölümü mezunları başvurabilir.24-28 Mayıs 2021 tarihlerinde başvuru kabul edecek.

MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KAMU PERSONELİ ALIMI

Muğla Belediyesi 171 itfaiyeci alımı ve zabıta alımı yapıyor. KPSS 50 puan ve üstü puanı olanlar başvuru yapabiliyor. Lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar bu alıma başvuru yapabiliyor. Başvuruları 24-27b Mayıs 2021 tarihlerinde alınacak.

JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI ASTSUBAY ALIMI

Jandarma Genel Komutanlığı tarafından 1640 astsubay alımı başvuruları devam ediyor. Başvuru yapacaklar 28 Mart 2021 tarihi bitimine kadar yapmaları gerekmektedir.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.