SYDV en az ilkokul mezunu 6 personel alımı başvuruları

SYDV en az ilkokul mezunu 6 personel alımı başvuruları

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı nezdinde çalıştırılacak 6 personel alımı amacıyla 08/04/2021 tarihinde yapılacak olan mülakat için aranan nitelikler ve başvuru koşullarının tüm detayları haberimizde…

SYDV Personel Alımı Detayları

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı nezdinde çalıştırılacak 6 adet işçi istihdamına başvurabilmek için ilkokul mezunu olmak yeterli mi? Başvuru tarihleri ne zaman? Peki Çalışma süresi ne kadar olacak? İşte aranan nitelikleri sizler için detaylarıyla inceledik.

sydv-buro-personeli-alimi.jpg

Adaylardan İstenen Başvuru Şartları:

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak (vasi veya veli kısıtlaması altında bulunmamak),

20 yaşını bitirmiş olmak ve 45 yaşını doldurmamış olmak,

Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

Yüz kızartıcı bir suçtan dolayı mahkum edilmemiş olmak (zimmet, irtikap rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edinimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama, veya kaçakçılık suçları),

3294 sayılı Kanun kapsamında olmak (SGK’ya kayıtlı bir işi veya maaşı olmamak),

En az ilkokul mezunu olmak veya okur-yazar belgesine sahip olmak,

Sosyal iletişim becerisine sahip olmak,

aile-bakanligi-sydv-ilani.jpg

Bu nitelikleri taşıyan kişilerin başvurma hakkına sahip olduklarını belirtelim. Bundan sonra ise şartları taşıyan kişilerin başvuru için hangi tarihte ve hangi belgelerle nereye başvuru yapması gerektiği hususlarını netleştirelim.

Başvuru Şekli ve Tarihi:

Yukarıda belirttiğimiz şartları taşıyan kişilerin Vakıf tarafından verilecek olan dilekçenin doldurulması, kimlik fotokopisi, adli sicil belgesi, diploma veya mezuniyet belgesi, nüfus müdürlüğünden alınacak olan aile kayıt örneği ve evlerin temizliğinde çalışmasında sakınca olacak bir hastalığının bulunmadığına dair sağlık raporu ile birlikte 25/03/2021 tarihi ile 05/04/2021 tarihleri arasında Arıcak Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına müracaatta bulunmaları gereklidir.

sydv-personel-alimi.jpg

Yapılacak olan bu başvurudan sonra ise 08/04/2021 tarihinde saat 10.00’da Arıcak Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından mülakat yapılacak olup sonucuna göre kazanan kişiler mülakatın akabinde listelenerek ilan edilecektir.

Elazığ ili Arıcak ilçesi sınırları içerisinde ikamet edenlerin başvurusu alınacak. İstihdam edilen kişilerin ise 8 ay boyunca 08.00 ile 17.00 saatleri arasında çalıştırılacakları ilanda belirtilmiştir. Yine kazanan kişilerin bu süre içerisinde Vakıf tarafından belirlenen yaşlı, engelli veya hastaların ikametlerinin temizlenmesi hususunda bir çalışmayı içeren bir görev tanımları olacağı belirtilmiştir. Öte yandan istihdam edilecek kişiler içerisinde “Geriatri” bölümünü bitirmiş olan kişilerin diğer mezunlara göre daha öncelikli olacağı ilanda ayrıca belirtilmiştir.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.