15 Kurum Nisan Ayı İŞKUR kurumdışı kamu personeli alımı ilanları

15 Kurum Nisan Ayı İŞKUR kurumdışı kamu personeli alımı ilanları

15 Kamu kurumu Nisan ayı içerisinde İŞKUR kurumdışı kamu personeli alımı ilanları yayınlanarak başvuru kabul etmeye başladı. Başvuru yapacaklar en az ilkokul mezunu alımlarda hangi şartlar arandığı detayları haberimizde.

İŞKUR kurumdışı 15 kamu kurumuna Nisan ayı içerisinde kamu personeli alımı ilanları yayınlanarak başvuru kabul etmeye başladı. Kurum şehirleri ve alım kadro sayıları detayları haberimizde bulunuyor. En az ilkokul mezunu adaylar bu ilanlara başvuru nasıl yapılacağı detaylarını sundu. Sayfa sonunda bulunan adres üzerinden kılavuzlara ulaşabilirsiniz. Verilen link adresini yeni sekmede açarak başvurunuzu sonuçlandırabilirsiniz.

Aydın Kuşadası Arya 2 lise mezun personel alımı

Aydın Kuşadası arya turistik A.Ş bünyesine kurum dışı ilan ile en az iki yıl tecrübeli, en az lise mezunu, iletişimi kuvvetli 2 muhasebe elemanı personel alınacak. Başvurular başlamış olup 15 Nisan 2021 tarihine kadar iki çeşmelik mahallesi, Süleyman Demirel Bulvarı No: Kuşadası Aydın adresinde İnsan Kaynakları müdürlüğüne yapılacak.

Bilecik Belediyesi mezuniyet şartsız 10 personel alıyor

Bilecik Belediyesi Kayı A.Ş. bünyesine herhangi bir mezuniyet şartı bulunmaksızın iki yıl iş deneyimi bulunan 5 Temizlik işçisi geçici personel olarak alınacak aynı şekilde 1 yıl iş deneyimi bulunan 5 garson ise yine geçici personel olarak alınacak.  Belediye iş ilanına başvurmak isteyen adayların 31 Mart 2021 tarihine kadar başvurularını Bilecik Belediyesi İnsan kaynakları müdürlüğüne yapması gerekmektedir.

meslekler-personel-alimi.jpg

Adıyaman Gerger Belediye iş ilanı 4 kamu personeli alımı

Adıyaman Belediye iş ilanı ile personel A.Ş bünyesinde daimi olarak çalıştırılacak mesleğinde 3 ay deneyimi bulunan 4 işçi personel alınacak. Alınacak personeller Gerger ilçe sınırları içerisinde çalıştırılacak. Başvurular 06 Nisan 2021 tarihine kadar Gerger Belediyesi Mali Hizmetler Müdürüne yapılması gerekmektedir.

Balıkesir Bandırma Belediyesi okuryazar 30 personel alımı

Balıkesir Bandırma Belediyesi insan kaynakları Ltd. Şti. bünyesinde park ve bahçeler müdürlüğünde çalıştırılacak en az okuryazar, 18 yaşını tamamlamış ve 40 yaşını doldurmamış, askerliğini yapmış, Bandırma ilçesinde ikamet eden, son üç yıl herhangi bir suçtan hükümlü olmayan 30 işçi geçici süreli olarak çalıştırılacak.

Adayların başvurularını 02 Nisan 2021 tarihine kadar bik@bandırma.bel.tr adresine öz geçmiş gönderilerek yapılması gerekmektedir. İş başvurusu onay gören adaylar için duyuru 05 Nisan 2021 tarihinde Bandırma Belediyesi resmi internet sitesinde duyurulacak.

Manisa Şehzadeler Belediye iş ilanı 1 kamu personel alımı

Manisa Şehzadeler Belediye iş ilanı ile Şehzadeler Mühendislik A.Ş. bünyesine mesleğinde 5 yıl deneyim sahibi, kırk yaşını aşmamış, sağlık sorunu olmayan, ustalık belgesi olan, cinsiyeti erkek olan 1 binek araç tamir ustası personel alınacak.

Adayların başvurularını 21 Nisan 2021 tarihine kadar Şehzadeler Mühendislik A.Ş.  insan kaynakları departmanına yapmaları gerekmektedir.

İstanbul Şile Belediye 3 personel alımı

İstanbul Şile Belediye Mercan Köşk A.Ş. bünyesine geçici olarak çalıştırılacak, deneyim süresi aranmayan, %40 ve üzeri engelli 1 Garson, 1 Komi, 1 Temizlik Görevlisi personeller alınacak.

Başvuru şartlarını taşıyan adayların 22 Nisan 2021 tarihine kadar başvurularını Mercan Köşk Turizm A.Ş. insan kaynakları departmanına yapmaları gerekmektedir.

kur-kurumdisi-tabela.jpg

İstanbul Bakırköy Belediye İş ilanı il 2 daimi kamu personeli alımı

İstanbul Bakırköy Belediye iş ilanı ile Bakırköy Personel Ltd. Şti. bünyesine Bakırköy Belediyesinde çalıştırılmak üzere daimi ve 2 ay deneyimli 2 Avukat personel alınacak.

Başvuru yapmak isteyen adayların 17 Nisan 2021 tarihine kadar başvuruları için Bakırköy Personel Hizmetleri Ltd. Şti. insan kaynakları departmanı ile irtibat kurması gerekmekte.

İSPER 25 kamu personeli alımı

İstanbul Personel Yönetim A.Ş. bünyesine daimi olarak çalıştırılacak 1 bürü yönetim personeli, 24 büro personeli kamu personeli alımı yapılıyor. 1 Büro yönetim personeli adaylarının 18 ile 35 yaş arası şartlarını taşıması, bay veya bayan, askerlik hizmetini yapmış, lisans Halkla İlişkiler veya Sosyal Bilimler mezunu olması şartları bulunmaktadır.

24 Büro personeli alımında adayların yukarıdaki gibi aynı yaş şartlarını taşıması, önlisans mezunu olması ama tercihen Halkla İlişkiler, Sosyal Hizmetler ya da Sosyal Bilimler lisans mezunları alınacak. Başvuru şartlarını taşıyan ve başvurmak isteyen adayların 31 Mart 2021 tarihine kadar basvuru@isper.istanbul   adresine özgeçmişini yazarak göndermeleri gerekmektedir.

Elazığ Karakoçan Belediyesi 5 Personel Alımı

Elazığ Karakoçan Belediyesi bünyesine 25 ile 40 yaş arasında, Karakoçan ilçesi ikametli, en az ilkokul mezunu 5 Temizlik Personeli belirsiz süreli olarak alınacak.

Başvuracak adayların 30 Mart 2021 tarihine kadar Karakoçan Belediye Başkanlığı yazı işleri müdürlüğüne başvurmaları gerekmekte.

İzmir Karaburun Belediyesi 1 Şoför personel alıyor

İzmir Karaburun belediyesi bünyesine Karaburun ilçesinde ikamet eden, SRC2 ve SRC4, psikoteknik belgesi bulunan 1 şoför alınacak.

Yapılacak bu belediye personel alımına başvurmak isteyen adayların 30 Mart 2021 tarihine kadar başvurularını Merkez Mahallesi Başkomutan Atatürk Caddesi No:4 Karaburun İzmir adresinde personel Ltd. Şti. müdürüne yapmaları gerekmektedir.

İstanbul İş İlanı Belediye 150 Şoför Kamu Personeli Alıyor

İstanbul Belediyesi İstanbul Asfalt Fabrikaları A.Ş. bünyesinde çalıştırılmak üzere mesleğinde bir yıl deneyimli, en az lise mezunu, otobüs kaptanlığı bölüm mezunları tercih edilebilecek, en az 2 yıl E sınıf sürücü belgesine sahip, son üç yıl içerisinde alkollü araç kullanmaktan dolayı trafik cezası yememiş 150 Otobüs Şoförü kamu personeli daimi olarak çalıştırılmak üzere alınacak.

Şartları taşıyarak şoförlüğe başvuru yapmak isteyen adayların 30 Mart 2021 tarihine kadar İstanbul Asfalt Fabrikaları A.Ş. İnsan Kaynakları Müdürlüğüne başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvurular sonrasında 31 Mart 2021 tarihinde İETT genel Müdürlüğünde mülakat yapılacak.

Bursa İş İlanı Kamu Personel alımı

Bursa iş ilanı İŞKUR kurum dışı ilan ile 4 kamu personeli alımı yapılıyor. İlan içeriğine göre Büyükorhan Yaylakent Ltd. Şti bünyesine daimi olarak çalıştırılacak 1 Büro İşçisi, B sınıfı ehliyetli 1 şoför, 2 işçi herhangi bir mezuniyet şartı ilanda bulunmamakta alım yapılacaktır.

Bursa iş ilanına başvuru yapmak isteyen adayların 02 Nisan 2021 tarihine kadar Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Caddesi No:8/B Büyükorhan Bursa adresinde müdürlüğe başvurmaları gerekmektedir.

Bursa Osmangazi Belediye 10 kamu personeli alımı

Bursa Osmangazi Belediyesi bünyesine emekli olmamış, bedenen sağlıklı, herhangi bir bulaşıcı hastalığı olmayan çöp toplama işi yapacak 10 daimi kamu personeli alınacak.

Başvurular için adayların 02 Nisan 2021 tarihine kadar başvurularını Soğanlı Mah. Dr. Sadık Ahmet Cad. No:388/2 Osmangazi Bursa adresine İnsan kaynakları uzmanı irtibat kişisine yapmaları gerekmetedir.

https://www.iskur.gov.tr/baglantilar/kurum-disi-kamu-isci-alimi-ilani/

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.