Sağlık Bakanlığı proje kapsamlı 6 kamu personeli alacak

Sağlık Bakanlığı proje kapsamlı 6 kamu personeli alacak

Sağlık Bakanlığı proje destekleme kapsamında 6 kamu personeli alımı (danışma memuru) yapacağını duyurdu. Bakanlık alımına başvurular 12 Nisan 2021 tarihine kadar devam edecek. Proje Dünya Bankası kapsamında ABD dolar karşılığında yapılıyor.

Sağlık Bakanlığı Dünya Bankası projesi kapsamında 6 kamu personeli alımı (danışma memuru alımı) yapacak. Bakanlık ABD dolar karşılığında ikraz üzerinden çalışma yapılacaktır.

T.C. Sağlık Bakanlığı Sağlık Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü sağlık sisteminin güçlendirilmesi ve desteklenmesi projesi kapsamında 6 (altı) adet istihdam duyurusu yayınlandı.

saglik-bakanligi-memur-alacak.jpg

BAŞVURULARI ADRESİ VE KODU

Adaylar başvurularını üniversiteler mah. dumlupınar bulvarı 6001. cad. no: 9 kat: 3 oda no: 9 satın alma birimi Çankaya/Ankara posta yolu veya şahsen 12 Nisan 2021 tarihi saat 18:00 kadar yapmaları gerekmektedir. Başvuru kodu SBSGM/2021/CS/D.3.2.3/IC/8-(1-2-3) olarak verilmiştir. Özgeçmiş ıslak imzalı olarak doldurulması gerekmektedir.

saglik-bakanligi-bina-tabela.jpg

BAŞVURU ÖĞRENİM DURUMLARI; kılavuzlarda belirtilen bölümlerle birlikte, lisans bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümü mezunlarının başvurusu kabul edilecek.

Danışma alımı proje kapsamında olacağı üzere çalışma süre uzaması ve kısalması Bakanlık tarafından değiştirilebilir. Adaylar ilan kılavuzlarına ulaşmak için aşağıda verilen link adresini kopyalayıp yeni adrese yapıştırıp erişebilirler.

https://sbsgm.saglik.gov.tr/TR,81287/saglik-sisteminin-guclendirilmesi-ve-desteklenmesi-projesi-kapsaminda-6-adet-danisman-istihdami-duyurusu.html

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.