Devlet memuru alımı DENİB ilanı yayınlandı (5180 TL Maaş)

Devlet memuru alımı DENİB ilanı yayınlandı (5180 TL Maaş)

Devlet kurumlarında iş bulmak isteyen adaylar dikkat. Devlet memuru alımı yapılacağı ilan edildi. DENİB idari memur alımı yapacağını adayların erişimine açtı. Ortalama 5180 TL maaşlı alım başvuruları alınmaya başlandı ve nasıl başvuru yapılacağı yazımızda

Devlet memuru alımı yapılacağı ilan edildi. DENİB 5180 TL maaşla (ortalama maaş) memur alımı hangi şartlarda yapılacağı detayları adaylarla paylaşıldı. İdari memur alımı başvuru tarihi ve şekli şöyle sunuldu.

memur-devlet.jpg

GENEL MÜRACAAT KOŞULLARI

Türk vatandaşı olanlar, askerlik görevini yapmış veya erteletmiş olanlar, 18 yaşını dolduranlar, 35 yaşını doldurmamış olanlar, görevini sağlıklı bir şekilde engeli olmayanlar, 2019-2020 KPSS sınav puanı olanlar, kamu kurumundan çıkarılmamış olanlar, mahkumiyeti olmayanlar ve lisans mezunu olanların başvuru kabul edilecek.

kamu-devlet-memur.jpg

BAŞVURUDA İSTENEN BELGELER

Adaylar iş başvuru formu, kimlik belge fotokopisi, 2 adet fotoğraf, öğrenim durum (kamu yönetimi bölümü) diploması, KPSS sonuç (70 puanı olması gerekiyor) belgesi ve özgeçmiş kuruma vermesi gerekiyor.

devlet-memur.jpg

BAŞVURU TARİHİ VE ADRESİ
Adaylar istenen belgelerle birlikte Denizli İhracatçılar Birliği adresine 5 Nisan 2021 günü saat 17:00 kadar posta yolu ile veya şahsen başvuru yapabilecek. Bu yöntem harici veya eksik belgesi olan adayların başvurusu geçersiz sayılacak. Bilgi almak için kılavuz içerisinde iletişim numaraları bulunmaktadır.

Tüm bu işlemleri tamamlayan adaylar yüksek KPSS puanından başlanarak 10 katı sözlü sınava çağrı yapılacaktır. Adaylar sözlü sınavda başarılı olması durumunda ataması yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum