İstanbul Şişli Belediyesi 50 Zabıta Memuru Alımı (A2 ve B Ehliyetli)

İstanbul Şişli Belediyesi 50 Zabıta Memuru Alımı (A2 ve B Ehliyetli)

Yerel Yönetimler İstanbul Şişli Belediyesi için 50 zabıta memuru alımı yayınladı. Belediye personel alımına Türkiye genelinden (A2 veya B Ehliyetli) başvuru yapılacağı ilan edildi. Alım başvuru şartları ve tarihleri ne zaman olacağı detaylarını sunduk.

Zabıta memuru alımı ilanı yayınlandı. İstanbul Şişli Belediyesi 50 kişilik ilan yayınladı. Yerel Yönetimler Genel Müdürlüğü resmi duyurusu olarak kayda geçti. Belediye personeli alımı başvuru şartları arasında neler bulunduğu yazımızda.

ZABITA ALIMI BAŞVURU ÖZEL ŞARTLARI

Alım devlet memurları kanununa göre yapılacaktır. Adaylar Türk vatandaşı olması, kamu’dan mahrum olmaması, erkek adaylar için askerliği bitirmiş veya ertelemiş olması, görevini yapmasına sağlık yönünden engeli bulunmayan, istenilen okul mezunu olması, KPSS 70 puanı olması gerekmektedir.

li-belediye-logo.jpg

Zabıta alımı için tartılma ve boy ölçümü yapılacaktır. Erkek adaylarda 1,67 cm kadın adaylarda 1,60 cm den kısa olmamak koşulu aranmaktadır. Sınav tarihi itibari ile 30 yaşını bitirmemiş adayların başvurusu alınacak. Başvuru yapacak adayların A2 veya B ehliyet sahibi olması istenmektedir.

MÜRACAAT ŞEKLİ VE TARİHİ

Başvurular istenen belgelerle birlikte 19 Nisan 2021 ile 7 Mayıs 2021 tarihleri arasında şahsen yapılacak olup diğer yollarla yapılan başvurular kabul edilmeyecek. Adres olarak merkez mahallesi darülaceze caddesi no; 8-34381 Şişli/ İstanbul insan kaynakları ve eğitim müdürlüğü ilan edilmiştir.

BAŞVURUDA İSTENEN BELGELER

Belediyeden alınacak başvuru formu, nüfus cüzdan fotokopisi, diploma fotokopisi, KPSS sonuç belgesi, askerlik durum gösterir belge, görevi daima yapabileceğine dair beyan, ehliyet fotokopileri ve 3 adet fotoğraf istenmektedir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.