Çankaya Belediyesi 27 memur alımı yapıyor

Çankaya Belediyesi 27 memur alımı yapıyor

Çankaya Belediyesi bünyesine VHKİ, Veznedar, Tahsildar, Evlendirme Memuru, Çocuk Eğitimcisi, Hizmetli branşlarında istihdam için memur alımı yapılıyor. Başvuru şartları ve tarihleri haberimizde.

Resmi kamu iş ilanları içerisinde yayınlanan ve Türkiye genelinden herkesin başvuru yapabileceği memur alımı olarak Çankaya Belediyesi kadrolarına 27 yeni kamu personeli alıyor.

Çankaya Belediyesinin açıktan atama yolu ile yapacağı bu memur alımında genel idare hizmetleri sınıfında çalıştırılmak üzere 5 Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni, 5 Veznedar, 5 Tahsildar, 5 Evlendirme Memuru, 2 Çocuk Eğitimcisi, 5 Hizmetli kadrolu personeller alınacak.

Alınacak personeller en az önlisans mezunu olmalı

Çankaya Belediyesine alınacak personellerden,

VHKİ kadrosuna alınacak kadın erkek 5 personellerin İİBF lisans mezunu olması, MEB onaylı bilgisayar işletmeni belgesine sahip olması, KPSS P3 puanı en az 70 olması,

Veznedar olarak alınacak kadın ve erkek 5 personelin, Tahsildar olarak alınacak 5 kadın ve erkek kamu personeli adaylarının, Evlendirme memuru ünvanıyla alınacak kadın ve erkek 5 kamu personel adaylarının siyasal bilgiler fakültesi, İİBF lisans mezunu olması KPSS P3 puanlarının en az 70 olması,

Çocuk Eğitimcisi olarak alınacak kadın ve erkek 2 kamu personel adayının Çocuk Gelişimi ve Okul Öncesi Öğretmenliği, Anaokulu öğretmenliği lisans mezunu olmaları, KPSS P3 puanı en az 70 olması,

Hizmetli olarak alınacak kadın ve erkek 5 kamu personeli adayının Büro yönetimi, büro yönetimi ve sekreterlik, büro yönetimi ve yönetici asistanlığı, bilgi yönetimi bölümlerinden önlisans mezunu olması, KPSS P93 puanı en az 65 olması şartı bulunmakta.

ankaya1.jpg

Adaylarda aranacak diğer şartlar 

Adayların 2020 yılı için yukarıda belirtilen puan türünden en az belirtilen puanı almış olması,

Çalıştığı kamu işyerlerinden disiplinsizlik ve ahlaki nedenlerle çıkarılmamış olması şartları bulunmakta.

Adaylar başvurularını posta yolu ile yapabilecek

Başvuru yapacak kamu personeli adaylarının başvurularını haberimiz ekinde bulunan kılavuzda belirtilen başvuru evrakları ile birlikte 16 Nisan 2021 tarihi ile 22 Nisan 2021 tarihleri arasında başvurularını şahsen belediye binasına, posta yoluyla Çankaya Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve eğitim Müdürlüğü Ziya Gökalp cad. No:11 A-1 Blok Kat:7 Kızılay Çankaya Ankara adresine, elektronik olarak yapılacak başvurular ise cankaya.bel.tr adresine yapılacak.

Başvuru kılavuzu

Başvuran adaylar içerisinden T.C. kimlik no ile Ölçme Seçme Yerleştirme kayıtları kontrol edilecek. KPSS puanına göre sıralama yapılacak en yüksek puanlı adaydan başlamak üzere duyurusu yapılan Genel idare Hizmetleri kadrolu personel sayısının 5 katı kişi mülakata davet edilecek. Mülakata çağırılacak son adayla aynı puana sahip diğer adaylarda mülakata çağırılacaklar.

Mülakata katılacak adaylar ve KPSS puanları 03 Mayıs 2021 tarihinde belediye internet sitesinde ilan edilecek.

Çankaya Belediyesi Mülakat Sınavı 

Çankaya Belediyesine alınacak kamu personelleri için sıralama sonrasında 24 Mayıs ile 28 Mayıs 2021 tarihleri arasında mülakat sınavı yapılacak.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.