Sağlık Bakanlığı 243 Kasım Ayı Kamu Personel ve İşçi Alımı

Sağlık Bakanlığı 243 Kasım Ayı Kamu Personel ve İşçi Alımı

Sağlık Bakanlığı tarafından 3 yeni ilan yayımlandı. Yayımlanmış olan ilanlara göre Kasım ayı kategorisinde 243 kamu personel ve işçi alımı yapılacaktır. En az lise mezunlarından yapılacak olan alım ilanı için gerekli olan detaylar ve kurumlar...

Kasım Ayı Sağlık Bakanlığı İş İlanları

Sağlık Bakanlığı kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 243 personel ve işçi alımı yapacağını açıkladı. Lise, önlisans ve lisans mezunları için uygun kadrolara yer verildi. Ayrıca alım KPSS’li ve KPSS’siz olmak üzere iki farklı kategoride gerçekleşecektir. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detayları sunulmuştur.

Sağlık Bakanlığı 216 Sürekli İşçi Alımı

Sağlık Bakanlığının KPSS'siz kamu işçi alımı ilanı yayınladı. Yayımlanmış olan ilana göre; Sinop, Muğla, Kastamonu, Mardin, Samsun, Bilecik, Burdur, Erzurum, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Kütahya, Kırklareli, Malatya, Ardahan, Denizli, Çanakkale ve İstanbul illerinde alım yapılacaktır.

Başvurular 1 Kasım 2023 tarihinde başlamış olup, son başvuru tarihinin 6 Kasım 2023 olduğu açıklanmıştır. Tam zamanlı istihdam edilmek üzere yapılacak bu olan bu alım ilanı için 216 engelli sürekli işçi alımı yapılacağı açıklanmıştır. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

Sağlık Bakanlığı 25 Devlet Memuru Alımı

Sağlık Bakanlığı kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 25 kamu memur alımı yapacağını Resmî Gazete üzerinden açıkladı. Başvurular ise 1 Kasım 2023 tarihi itibari ile kabul edilmeye başlandı. İşe alınacak olan personeller kurum tarafından 6 Aralık 2023 tarihinde yapılacak olan sınav sonucuna göre belirlenecektir.

Adayların lisans düzeyinde iktisat, işletme, maliye, sağlık yönetimi, kamu yönetimi, istatistik, matematik, endüstri mühendisi, bilgisayar mühendisi veya hukuk bölümü mezunu olması istenmektedir.

Bu ilan için KPSS şartı aranmakta olup 2022 veya 2023 yıllarında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından 70 taban puan şartını karşılıyor olmanız istenmektedir. Başvurular başlamış olup başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

Biyotıp Genom Merkezi Kamu Personel Alımı

Biyotıp Genom Merkezi, 2 tanıtım ve pazarlama uzmanı alımı yapacağını açıkladı. KPSS’siz yayımlanmış olan bu ilanın için daimî kadroda istihdam sağlanacaktır. İşe alım kurum tarafından yapılacak olağan mülakat sınav sonucuna göre gerçekleşecektir. Son başvuru tarihi ise 6 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.