Sağlık Bakanlığı TİTCK Şoför ve Teknisyen Alımı! En Az Lise

Sağlık Bakanlığı TİTCK Şoför ve Teknisyen Alımı! En Az Lise

Sağlık Bakanlığı'na bağlı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu, yayımlamış olduğu ilana göre şoför ve teknisyen alımı yapacağını açıkladı. En az lise mezunu adaylardan yapılacak olan alım ilanı için KPSS sınavına katılmış olmanız gerekmektedir.

Sağlık Bakanlığı İş İlanları

Sağlık Bakanlığı'na bağlı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 2 şoför ve 1 teknisyen alımı yapacağını açıkladı. Merkez teşkilatına yapılacak olan alım ilanı için müracaat edecek olan adayların en az lise mezunu olması gerekmektedir.

2022 yılında yapılan KPSS B grubu puan sıralaması esas alınmak sureti ile önlisans mezunlarının P – 93 lise mezunlarının ise P – 94 puan türünde en az 60 taban puan almış olmaları istenmektedir. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detayları haberimizde verilmiştir. Başvurular 81 ilden kabul edilecektir.

Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Koşulları

Şoför Alımı: Söz konusu kadroya müracaat etmek isteyen adayların şoför olarak en az bir yıl mesleki deneyime kazanmış olması istenmektedir. Bölüm şartı aranmaksızın önlisans mezunlarından yapılacak olan alım ilanı için geçerlilik süresi dolmamış D veya DE sınıfı sürücü belgesine sahip olmanız istenmektedir. İşe alınacak olan personeller İstanbul Denetim Hizmetleri Ofisinde istihdam edilecektir.

Teknisyen Alımı: Lise veya dengi okullardan inşaat teknolojisi alanından mezun olmuş olan adaylardan başvurular kabul edilecektir.

Belgelendirilmek şartıyla inşaat boyacısı veya boyacı olarak en az bir yıl mesleki deneyim kazanmış olmanız istenmektedir. İlanın yayım tarihi itibari ile her 2 kadro için de 35 yaşından gün almamış olan adaylar müracaatta bulunabileceklerdir.

Personel Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Sağlık Bakanlığı iş ilanları kategorisinde güncel olarak yayımlanmış olan ilan için başvuru işlemleri 30 Ekim 2023 tarihi itibari ile kabul edilmeye başlamıştır. Son müracaat tarihi ise 13 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır. Yukarıda verilmiş olan şartları sağlayan adaylar başvurularını e-Devlet üzerinden Sağlık Bakanlığı - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım veya Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) adresinden online olarak yapmaları gerekmektedir.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.