EGM Polisevi Müdürlüğü Daimî 3 Kamu Personel Alımı

EGM Polisevi Müdürlüğü Daimî 3 Kamu Personel Alımı

Emniyet Genel Müdürlüğü Polisevi Müdürlüğü, İŞKUR’dan kamu personel alımı yapacağını açıkladı. KPSS şartı olmadan yapılacak olan alım ilanı için işe alınacak olan personeller belirlenirken söz konusu kurum yapılacak olan kura işlem sonucuna göre olacak.

EGM Kamu Personeli Alımı İş İlanları

Emniyet Genel Müdürlüğü’ne bağlı Sinop Polisevi Müdürlüğü, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 3 garson ünvanında kamu personel alımı yapacağını açıkladı. Deneyim şartı olmadan başvurular en az lise mezunlarından kabul edileceği açıklanmıştır. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan iş ilan numaraları ve şartları sizler için haberimizin detaylarında verdik.

Personel Alımı başvuru Kriterleri

İlana müracaat etmek isteyen adayların en az lise mezunu olması gerekmektedir. Önlisans ve lisans mezunlarından da ilgili kadroda istenilen şartları sağlayan adaylardan müracaatların kabul edileceği açıklanmıştır.

Adayların ilan yayın tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış ve 41 yaşından gün almamış olması gerekmektedir.

Sosyal Güvenlik Kurumları tarafından emekli olmayan ve halen çalışabilecek fiziki yeterliliğe sahip olan adaylardan alım yapılacaktır. Aynı zamanda görevinizi yapmanızı engel olabilecek herhangi bir sağlık probleminin de bulunmaması istenmektedir.

Tam teşekküllü bir devlet hastanesinden herhangi bir bulaşıcı hastalığının bulunmadığına dair sağlık raporu almanız istenmektedir.

Konaklama ve seyahat hizmetleri ve yiyecek içecek hizmetleri alanında ustalık belgesi olan adaylardan alım yapılacaktır.

Aynı zamanda Milli Eğitim Bakanlığı tarafından kabul görmüş olmak şartı ile hijyen belgesine sahip olmanız istenmektedir.

Daha önce çalışmış olduğunuz iş yerinde herhangi bir disiplinsizlik nedeniyle işten çıkarılmamış olmanız veya soruşturma geçirmemiş olmanız istenmektedir.

Kamu İşçi Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Sinop iş ilanları kategorisinde Polisevi Müdürlüğü tarafından yayımlanmış olan ilana müracaatlar 30 Ekim 2023 tarihi itibariyle başlamıştır. Son başvuru tarihi ise 3 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır. Şartları sağlayan adaylar başvurularını İŞKUR e - şube üzerinden online, ALO - 170 hattını arayarak veya hizmet noktalarından şahsen gerçekleştirmeleri gerekmektedir. İŞKUR iş ilan numarası: 00007893866

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.