Kamuya Yeni Mezun 17 Sağlık Personeli ve Memur Alımı Yapılacak

Kamuya Yeni Mezun 17 Sağlık Personeli ve Memur Alımı Yapılacak

İŞKUR üzerinden güncel olarak yayımlanmış olan ilana göre, kamu statüsünde yeni mezun ve deneyimli olmak kaydı ile 7 unvandan memur ve sağlık personeli alımı yapılacağı açıklandı. KPSS şartı olmadan yapılacak olan alım ilanı için daimî kadroda istihdam.

Yeni Memur Alımı İş İlanları

Yayımlanmış olan ilana göre 7 farklı kadroda 17 sağlık personeli alımı ve memur alımı yapılacağı açıklandı. Tam zamanlı istihdam etmek üzere yapılacak olan alım ilanı için en az lise mezunu adaylardan müracaatların kabul edileceği aynı zamanda KPSS şartının olmadığı belirtildi.

İkamet şartı olmadan 81 şehirde bulunan vatandaşlardan kabul edilecek olan alım ilanına ilişkin detayları kamu personelialimi.com yazar ekibi olarak sizlere detaylandırdık ve şartları sunduk.

Belediye Personel Alımı Başvuru Şartları Unvanları ve Kontenjanları

2 Sosyal Hizmet Uzmanı Alımı: İlgili kadroya başvuru yapacak olan adayların önlisans düzeyinde Sosyal Hizmetler alanında mezun olmuş olması gerekmektedir. Bireylerin çevresel koşullarını iyileştirmek amacıyla yapılacak olan personel alım ilanı için sosyal inceleme raporu hazırlamanız ve ilgili kurumlara yönlendirme yapması konusunda deneyimli olmanız istenmektedir.

3 Klinik Psikolog Alımı: Klinik psikoloji yüksek lisans mezunlarından yapılacak olan alım ilanı için adayların merkez ve sahada alınan verileri analiz etme yeteneği olması istenmektedir. Takım çalışmasına yatkınlık göstermeniz ve psiko-sosyal danışmanlık ziyaretleri ve danışmanlık hizmetlerini göstermeniz istenmektedir.

2 Psikolojik Danışman Alımı: Lisans düzeyinde rehberlik ve psikolojik danışmanlık bölümü mezunlarından yapılacak olan alım ilanı için kadına yönelik şiddet vakalarında danışmanlık hizmeti vermeniz gerekmektedir.

1 Hemşire Alımı: En az sağlık meslek lisesi hemşirelik bölümü mezunlarından yapılacak olan alım ilanı için vardiyalı çalışma sistemine uygunluk sağlamanız gerekmektedir.

5 Ebe Alımı: Lisans ebelik bölüm mezunlarından alım yapılacaktır.

3 Diyetisyen Alımı: Daimî kadroda yapılacak olan alım ilanı için, 4 yıllık fakültelerden beslenme ve diyetetik bölümü mezunu olmanız istenmektedir.

1 Şoför Alımı: Bu pozisyonda çalışabilmeniz için orta öğretim mezunu olmanız yeterlidir.

Memur Alımı İlanı Başvuru Şekli ve Süreci

İstanbul iş ilanları kategorisinde yayımlanmış olan ilan için başvurular 18 Ekim 2023 tarihi itibariyle başlamış olup, son başvuru tarihi 23 Ekim 2023 olarak açıklanmıştır.

https://kariyer.ibb.istanbul/ adresi aracılığıyla başvurularınızı yapabilirsiniz. İlan İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan İSPER bünyesinde yayımlanmıştır.

Başvuru kılavuzu

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.