Sağlık Bakanlığı Biyotıp Genom Merkezi Personel Alımı! 6 Kasım

Sağlık Bakanlığı Biyotıp Genom Merkezi Personel Alımı! 6 Kasım

Sağlık Bakanlığı'na bağlı Biyotıp Genom Merkezi, tarafından güncel ilan yayımlandı. Yayımlanmış olan ilana göre daimî kadroda istihdam edilmek üzere personel alımı yapılacağı belirtildi. İlana başvurular başlamış olup, son başvuru tarihinin ise 6 Kasım..

Personel Alımı İş İlanları

Sağlık Bakanlığı'na bağlı Biyotıp Genom Merkezi, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 2 tanıtım ve pazarlama uzmanı kadrosuna personel alımı yapacağını açıkladı. Daimî kadroda yapılacak olan alım ilanı için ikamet şartının aranmadığı ve KPSS’siz alım yapılacağı belirtildi. İşe alınacak olan personeller kurum tarafından yapılacak olan mülakat sınav sonucuna göre belirlenecektir. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detayları sunulmuştur.

Kamu Personel Alımı Başvuru Koşulları

Üniversiteler, lisans düzeni, medya ve iletişim, radyo, televizyon ve sinema, gazetecilik, halkla ilişkiler ve tanıtım veya. İletişim ile ilgili bölümlerinden birinden mezun olmuş olmanız gerekmektedir.

Pazarlama ve satış marka yönetimi, tanıtım, organizasyon ve sosyal medya yönetimi konularında en az 2 yıl mesleki deneyim kazanmış olmanız istenmektedir.

Adayların aynı zamanda tercihen Metin yazarlığı veya basın bülteni alanında tecrübeli olması istenmektedir.

Röportaj kurumsal tanıtım faaliyetleri için gerekli olan içeriklerin hazırlanması ve basın yansımalarının takibi konusunda deneyimli olmanız istenmektedir.

Yazılı ve görsel alanda kendisini geliştirmiş olan ve pazarlama trendlerini takip ederek dijital ve geleneksel pazarlama faaliyetlerine hâkim olan adaylardan olmuyor bulacaktır.

Pazarlama süreçleri ve kurumsal iletişim alanlarında marka bilinirliği için deneyimli olmanız istenmektedir.

Tercihen seyahat engeli bulunmayan adaylardan yapılacak olan alım için Microsoft Office programlarını çok kişi seviyede kullanabiliyor olmanız demektedir.

Adayların insan ilişkilerinde başarılı ve iletişim becerilerinin gelişmiş olması, aynı zamanda takım çalışmasına uygun bir şekilde çalışma stratejisi belirlemiş olması gerekmektedir.

İngilizce ve Türkçe dillerini yazılı ve sözlü bir biçimde etkin olarak kullanabiliyor olmanız gerekmektedir.

Devlet Personeli Alımı Başvuru Süreci ve Şekli

İzmir iş ilanları kategorisinde 21 Ekim 2023 tarihinde başlamış olan ilan için son başvuru tarihinin 6 Kasım 2023 olduğu açıklanmıştır. Adaylar başvurularını 9 Eylül Üniversitesi 15 Temmuz Sağlık ve Sanat Kampüsüne şahsen yapmaları gerekmektedir.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.