15 Kurum Kasım Ayı 14457 Memur, Personel, İşçi ve Kamu Personeli Alımı

15 Kurum Kasım Ayı 14457 Memur, Personel, İşçi ve Kamu Personeli Alımı

15 Kamu kurum ve kuruluşları Kasım ayı 14457 memur alımı, personel alımı, işçi alımı ve kamu personeli alımı yapıyor. Kamu kurumu ilanlarına kimler başvuru yapabilecek? İş ilanlarında öğrenim durumları neler?

15 Kamu Kurumu Kasım ayı 14457 kamu personeli alımı, işçi alımı, memur alımı ve sözleşmeli personel alımı başvuruları alınmaya başlandı. İş ilanları başvuru yapacaklar için her ilanın özel artlarını okuması gerekiyor.

Kurum başlıklarında mavi yazıya tıklayınca o kurumun bütün özel şartları ve kılavuzu içerisinde geliyor. İçerisine girerek şartları yerine getirdiğinizi düşündüğünüz ilana başvuru yapın. Adaylarda aranan yaş, öğrenim durumu, KPSS ve başvuru adresleri değişiklik gösterdiği üzere incelemeden işlem yapmayınız.

TİHEK Kamu Personel Alımı

İnsan Hakları Eşitlik Kurumu 10 sözleşmeli personel alımı yapılacağını duyurdu. Güncel kamu personeli alımı için adaylar nasıl başvuru yapacağı ve tarihleri açıklandı.

Rekabet Kurumu Devlet Memuru Alımı

Rekabet Kurumu 60 personel alımı, memur alımı ve kamu personeli alımı başvuruları başladı. Rekabet Uzman Yardımcılığı personel alımı için genel ve özel şartları yerine getiren adaylar değerlendirmeye alınacaktır.

kasim-ayi-15-kurum-personel-alimi.jpg

Gazi Üniversitesi İşçi Alımı

Gazi Üniversite hastanesi tarafından yayınlanan resmi ilan açıklama ile bünyesine bir çok kadroda temizlik görevlisi, hasta bakıcı vb.. en az lise mezunu 200 kamu personeli alımını sözleşme usulü ile alacak.

EÜAŞ Personel Alımı

Elektrik Üretim Anonim Şirketi EÜAŞ Türkiye’nin 10 şehrindeki şubelerinde çalıştırılmak üzere lise mezun 23 büro memuru ve teknisyen ünvanlı personeller alacak. Başvuruları Alınmaya başlayacak.

Sosyal Güvenlik Kurumu Personel Alımı

Sosyal Güvenli Kurumu sözleşmeli kamu personeli alımı Ankara, Denizli ve Aydın şehirleri yapacak. Türkiye Cumhuriyet ve Avrupa Birliği tarafından ortaklaşa finanse edilen Kayıtlı kadın istihdamının desteklenmesi projesi personel seçme sınavı ilanı verildi.

ÇSGB Kamu Personel Alımı

ÇSGB kamu personeli alımı 125 kişi başvuru şartları ve tarihleri açıklandı. Çalışma uzman yardımcısı alımında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada adayların kılavuzun tamamını dikkate alması gerekiyor.

Şeyh Edebali Üniversite Kamu Personeli Alımı

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi tarafınca yayınlanan 49 kamu personeli alımı ilanına göre bünyesine teknisyen, büro görevlisi, temizlik görevlisi ve güvenlik görevlisi alımı iş ilanları yayınlandı. Lise- ön lisans- lisans mezunları arasında alımlar yapılacaktır.

Niğde Bahçeli Belediye Memur Alımı

Niğde Bahçeli belediyesi bünyesine alınacak Ayniyat memuru alımı ve ambar memuru alımı ünvanlarında 2 kişi personel alımı yapılıyor. Başvuruları nasıl ve hangi şartlarda yapılacağı paylaşıldı.

kamu-isci-alim.jpg

KOSGEB Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı

KOSGEB Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı bünyesinde çalıştırılacak sözleşmeli kamu personeli alımı yapılacak. Başvuruları alınan ilanda 3 kişi istihdam edilecek.

Gümüşhane Üniversite Kamu İşçi Alımı

Üniversite 7 daimi personel alımı hangi şartlarda yapacağı paylaşıldı. Lise mezunu adaylar bu alıma başvuru nasıl yapacak. Alınacaklar destek personeli (temizlik personeli alımı) olarak hizmet verecektir.

Savunma Sanayi Devlet Memur Alımı

Savunma Sanayi Başkanlığı 20 uzman yardımcısı alımı yapılacağını duyurdu. Alımlarda öğrenim durumuna göre açılan kontenjanlar değişiyor. Başvuruları başlayacak.

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı Memur Alımı

Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Özelleştirme İdaresi Başkanlığı son dakika resmi kamu personeli alımı iş ilanı ile bünyesine 15 kişi kariyer A grubu kadroda personeller alacak. Başkanlık tarafından yapılan açıklamada personeller Genel İdare Hizmetleri sınıfından ve giriş sınavı düzenlenmek suretiyle seçilecekler.

Diyanet İşleri Başkanlığı Personel Alımı

Diyanet İşleri tarafından yapılan açıklamada (KKÖ) Kur’an Kursu Öğreticisi 1500 kişi, (İ-H) İmam - Hatip 5600 kişi, (M, K) Müezzin Kayyım 700 kişi toplam 7800 kadroya kamu personeli alımı gerçekleştirilecek.

MEB 6132 Personel Alımları

Milli Eğitim Bakanlığı 6132 kamu personeli alımı ilanını kılavuz yayınlayarak duyurdu. Alımı yapılacaklara ilişkin kontenjan tablosu ve başvuru şartlarını sundu. MEB personel alımı başvuruları nasıl yapılacağı açıklandı.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
7 Yorum