Üniversite Hastanesi En Az lise Mezun 200 Kamu Personel Alımı Başvurusu

Üniversite Hastanesi En Az lise Mezun 200 Kamu Personel Alımı Başvurusu

Resmi olarak yapılan yeni kamu personel alımı ilanı ile üniversite hastanesine en az lise mezunu 200 kamu personeli alımı yapılıyor. Üniversite bünyesine alınacak personeller KPSS puan sıralaması ile işe alınacak sözlü mülakat sınavları yok.

Gazi Üniversite hastanesi tarafından yayınlanan resmi ilan açıklama ile bünyesine bir çok kadroda temizlik görevlisi, hasta bakıcı vb.. en az lise mezunu 200 kamu personeli alımını sözleşme usulü ile alacak. Personellerin seçiminde 2020 yılında düzenlenen KPSS puan sıralamaları esas alınacak ve buna göre yerleştirme işlemleri yapılarak alım geçekleştirilecek.

En Az Lise Mezun Temizlik Personeli Alımı 35 Yaş Sınırlı

Yapılan ilan ile alınacak 15 temizlik personeli adaylarının lise mezunu olması, başvuru tarihi olan 21 Ekim 2021 tarihi itibariyle 36 yaşından gün almaması, KPSS P94 puanı olması ve MEB onaylı hijyen belgesi sahibi olması gibi şartlar bulunmakta.

Lise Mezunu 65 Hastabakıcı Personel alımı

Lise Mezunu 65 hastabakıcı olarak alınacak personellerin KPSS P94 puanı olması, lise hasta ve yaşlı hizmetleri alanı engelli bakımı, hasta bakımı ve yaşlı bakımı ya da sağlık hizmetleri alanı ebe yardımcılığı, hemşire yardımcılığı, sağlık bakım teknisyenliği bölüm mezunu olmaları ve başvuru tarihi itibariyle 36 yaşından gün almaması özel şartı bulunuyor.

gazi-tip-fakultesi-kamu-personel-alimi.jpg

Gazi Üniversite Hastanesi 95 Hemşire Alımı Yaş Sınırlaması Yok

Gazi Üniversite hastanesi bünyesine alınacak olan 95 Hemşire ünvanlı personel adaylarının Hemşirelik lisans mezunu olması, KPSS P3 puanı olması gerekiyor. Hemşirelik başvurusu için yaş şartı aranmamakta.

Bu ünvanlar haricinde hastane bünyesine 1 kişi Biyolog viroloji alanı personel, 2 Biyolog Patoloji alanında, 1 Biyolog İmmünoloji alanında, 1 Biyolog Biyokimya alanından, 7 laborant, 3 anestezi teknikeri, 1 radyoterapi teknikeri, 1 pataloji teknikeri, 1 radyoloji teknikeri, 2 radyoloji-DSA teknikeri, 1 elektronörofizyoloji teknikeri, 1 Tıbbi Sekreter personel alımı yapılacak olup özel başvuru şartları haberimiz ekinde aşağıdaki başvuru kılavuzundan inceleyebilirsiniz.

Gazi Üniversitesi 200 Personel Başvurusu Online Yapılacak
Gazi üniversitesi bünyesine alınacak bu 200 personel alımı için başvuru şartlarını tam olarak taşıyan adayların 21 Ekim 2021 tarihi ile 04 Kasım 2021 tarihleri arasında “personelilan.gazi.edu.tr” internet adresi üzerinden üye girişi ile başvuru yapılacak pozisyonlar için gerekli dökümanları siteme tam olarak yüklemesi ve başvuru işlemlerinin tamamlanması gerekiyor.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
6 Yorum