EÜAŞ 2021 Yılı 10 Şehir Lise Mezun 23 Büro Memuru Teknisyen Alımı

EÜAŞ 2021 Yılı 10 Şehir Lise Mezun 23 Büro Memuru Teknisyen Alımı

EÜAŞ tarafından yayınlanan son dakika personel alımı ile bünyesine 2021 yılı 10 şehir büro memuru ve teknisyen personel alımları yapılacak. İŞKUR üzerinden yapılacak bu alımlar için İŞKUR iş ilan numaraları ne zaman yayınlanacak?

EÜAŞ 2021 yılı personel alım ilanı yayınlandı. Elektrik üretim Anonim şirketi olarak da bilinen EÜAŞ Türkiye’nin 10 şehrindeki şubelerinde çalıştırılmak üzere lise mezun 23 büro memuru ve teknisyen ünvanlı personeller alacak.

Kurum tarafından yapılan açıklamada alınacak kamu işçileri kurum bünyesinde daimi olarak işçi statüsünde görev yapacaklar.

EÜAŞ 23 Kamu Personeli Alımı Hangi İllere Yapılacak

Daimi Büro Memuru Alımı

EÜAŞ büro memuru alımı sayıları iller göre şöyle yayınlandı.

Diyarbakır 1 kişi büro işçisi, Elazığ iline 1 kişi, Eskişehir iline 2 kişi, Karaman iline 2 kişi, Kırşehir iline 2 kişi, Samsun iline 3 kişi, Sivas İline 3 kişi toplam 13 büro işçisi alımı yapılacak.

Büro Memuru alımında adayların kadın ve erkek lise mezunu olmaları gerekmektedir.

euas-logo-tabela.jpg

Daimi Teknisyen Personel Alımı

Kurum bünyesine teknisyen olarak alınacak personel sayıları Elazığ iline 1 kişi, Eskişehir iline 1 kişi, Karaman iline 1 kişi, Kırşehir iline 1 kişi, Mersine 1 kişi, Osmaniye 1 kişi, Samsun 1 kişi, Sivas 1 kişi, Tekirdağ 1 kişi toplam 10 kişi teknisyen kamu personel alımı yapılacak.

Teknisyen personel alımında adayların endüstri meslek lisesi ya da teknik liselerin Elektrik-Elektronik Teknolojisi, İnşaat Teknolojisi, Kimya Teknolojisi, Makine Teknolojisi, Metal Teknolojisi, Motorlu Araçlar Teknolojisi, Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri, Metalurji Teknolojisi, Bilişim Teknolojisi ya da Tesisat Teknolojisi ve iklimlendirme mezunları arasından mezun olması şartları bulunmakta.

Sürekli Kamu İşçi Alımı Özel Şartı

EÜAŞ sürekli kamu işçi alımında özel şart olarak lise mezun büro memuru alımında personel seçimi engelli adaylar arasından yapılacak ve Lise mezun teknisyen işçi alımında personeller eski hükümlü ve terör mağdurları arasından seçilecek.

EÜAŞ 2021 Yılı Personel Alım Başvuruları

EÜAŞ 2021 yılı personel alımı başvuruları 01 Kasım 2021 tarihinde İŞKUR üzerinden ilan edilecek ve başvurular ilan tarihinden itibaren 5 gün İŞKUR iş ilan numaraları ile İŞKUR internet sitesi üzerinden “iş arayan” girişi yapılarak yada ilgili İŞKUR hizmet birimlerinden yapılabilecek.

Bu sürekli kamu işçi alımına başvuru için İŞKUR üzerinden yapılacak duyurular sitemiz üzerinden yayınlanacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum