Kamu Üniversitesi 4523 TL Maaş 49 Kamu Personeli Alacak

Kamu Üniversitesi 4523 TL Maaş 49 Kamu Personeli Alacak

Kamuya personel alımı ilanları yayınlandı. Alımı yapılacaklara 4523 TL maaş ödemesi yapılacak. Kamu üniversitesi tarafından 49 büro personeli ve Güvenlik Görevlisi alımı yapılacağı kamu ilan sayfasında kılavuz şeklinde sunuldu.

Kamu bünyesinde hizmet etmek isteyenler için yeni bir iş fırsatı kamu iş ilanları sayfasında yayınlandı. 4523 TL maaşla personel alımı ilanını sunduk.

Şeyh Edebali Üniversitesi Personel Alımı

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi tarafınca yayınlanan kamu personeli alımı ilanına göre bünyesine teknisyen, büro görevlisi, temizlik görevlisi ve güvenlik görevlisi alımı iş ilanları yayınlandı. Lise- ön lisans- lisans mezunları arasında alımlar yapılacaktır.

Kontenjan dağılımları olarak 15 büro görevlisi alımı, 23 temizlik görevlisi alımı, 10 güvenlik görevlisi alımı ve 1 teknisyen alımı olmak üzere toplamda 49 personel temini yapılacaktır.

Başvurular Nasıl Yapılır

Başvuru yapmak isteyenler için başvurular bu günden 27 Ekimden itibaren mesai saatleri içerisinde geçerli olacak şekilde başlamış olup en geç müracaatlar 15 gün içerisinde yani 12 Kasım 2021 tarihine kadar tamamlana bilecektir.

Başvuru yapacaklar için başvurular yukarıda belirtilen tarihler arasında üniversitenin resmi web adresi üzerinden temin edilecek forma istenilen belgelerin de eklenmesi sonucu rektörlüğe istenilen belgelerin iletilmesi yolu ile yapılacaktır.

Genel Başvuru Şartları Nelerdir

Türk Vatandaşı olan, Kamu haklarından mahrum bulunmayan, adaylar arasında alımlar yapılacaktır.

Erkek adaylar için askerlikten muaf olan, en az lise (ön lisans- lisans – yüksek lisans) mezunu olan, Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olan personel temini yapılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum