SGK Sözleşmeli Kamu Personel Alımı (Ankara Denizli Aydın)

SGK Sözleşmeli Kamu Personel Alımı (Ankara Denizli Aydın)

Sosyal Güvenli Kurumu sözleşmeli kamu personeli alımı Ankara, Denizli ve Aydın şehirleri yapacak. Türkiye Cumhuriyet ve Avrupa Birliği tarafından ortaklaşa finanse edilen Kayıtlı kadın istihdamının desteklenmesi projesi personel seçme sınavı ilanı verildi

Sosyal Güvenlik Kurumu Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı Duyurusu

Kayıtlı kadın istihdamının desteklenmesi projesi personel seçme sınavı ilanı detayları neler?

Destek ekibinde görevlendirilmeli üzere proje süresince tam zamanlı sözleşmeli personel alımı olarak istihdam edilecektir. Söz konusu olan projede kayıtlı kadın istihdamının desteklenmesi operasyonu yönetilecektir.

Proje Detayları

Proje kapsamında, kadının girişimciliğinin teşviki ve kadın işçilerin istihdam edilebilirliklerinin geliştirilerek kadınların iş gücüne katılımını ve kayıtlı istihdamını arttırmayı amaçlıyor. Bu bağlamda kadın girişimcilere ait küçük çaplı genç işletmelerde ilave olarak istihdam edilmesi sağlanacak. Aynı zamanda işçi verenlere mali destek sağlanacak.

sgk-personel-alimi.jpg

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı tarafından ise projeye seçim için sınav yapılacak. Seçme sınavı sonucunda başarılı olan adaylar, iş sözleşmesine istianeden istihdam edilecek. Pozisyon ve diğer detaylar aşağıdaki gibidir. İnceleyerek istihdam projesi hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstihdam Pozisyonları ve Kontenjanları

Takım Lideri Merkez Ofis Ekibi Kişi sayısı 1 Tam zamanlı 25 ay Ankara.

Takım Lideri Yardımcısı Merkez Ofis Ekibi 1 Kişi tam zamanlı 25 ay Ankara.

Yerel Takım lideri Yerel Ofis Ekibi 2 kişi Tam zamanlı Denizli 1 Kişi Aydın 1 Kişi 25 Ay.

Verilen bilgiler üzerinden direkt olarak sınav yapılacaktır. Ücret ve diğer haklar hakkında adaylarla sözlü sınava davet aşamasında paylaşım yapılacaktır.

Aynı zamanda kurumsal SGK sitesinden takibi de yapılabilir. Kadın istihdamını desteklemek için alım yapılacak olan bu proje kapsamında, 25 aylık bir çalışma planlanmıştır.

Projenin uzaması durumunda yeniden ikinci bir sözleşmeye tabi olarak çalışanlar çalışmasına devam edecektir. Pozisyon konusunda ve diğer görevler konusunda detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.