Ağustos Ayı 953 Kamu Personel, İşçi ve Memur Alımı (8 Kurum İlanları)

Ağustos Ayı 953 Kamu Personel, İşçi ve Memur Alımı (8 Kurum İlanları)

Ağustos ayı içerisinde kamu kurum ve kuruluşlarına yapılacak olan 953 kamu personel, işçi ve memur alımı bulunuyor. 8 kurum kadro dağılımı ile birlikte erişime açıldı. Adaylar başvurularını nasıl yapacağı detayları haberimizde…

Ağustos Ayı Kamu Personeli Alımı, İşçi Alımı ve Memur Alımı Duyurusu

953 kamu personel, işçi ve memur alımları nasıl yapılacağı adayların erişimine açıldı. 8 kurum başvuruları nasıl alacak? Başvuru yapacaklar için her ilan başlığına ayrı özel haber şeklinde sunulmuştur. Adaylar kurum isminin üzerine tıklayarak tüm detaylara ulaşabilecek.

Konya Büyükşehir Düz Memur Alımı Duyurusu 6 Kadro

Yerel Yönetimler Genel Müdürlüğü düz memur alımı ve zabıta memuru alımı yapacağını ilan etti. Başvuruları 10 Ağustos 2021 ve 12 Ağustos 2021 tarihleri arasında yapılacak.

KVKK Kamu Personeli Alımı Duyurusu 10 Kadro

Kişisel Verileri Koruma Kurumu yüksek kontenjanlı devlet memur alımı duyurusu ilana çıktı. Paylaşılan ilanda KPSS şartı ile ortalama 8000 TL maaş Devlet Memuru alımları yapılacağı duyuruldu. 31 ağustos ayında başvuruları başlayacak.

Ticaret Bakanlığı Kamu Personeli Alımı Duyurusu 750 Kadro

Ticaret Bakanlığı 750 muhafaza memuru alımı 24 şehir için yayınladı. Alımı yapacak olan şehir listesi tablo şeklinde sunuldu. Fiziki yeterlilik sınavı uygulanarak yerleştirme işlemi yapılacak. Başvuruları 9 Ağustos 2021 ile 18 Ağustos 2021 tarihleri arasında alınacaktır.

Van Büyükşehir Personel Alımı Duyurusu 2 Kadro

Van Büyükşehir Belediye personel alımı yapacaktır. Van İpekyolu Belediyesi personel alım başvuru şekli ve şartları adayların erişimine açıldı. 2 Ağustos tarihine kadar alımı yapılacak.

TÜBİTAK Personel Alım Duyurusu 23 Kadro

TÜBİTAK 23 kişi istihdamı Kocaeli şehrine yapılacaktır. Alınacak kişiler AR-GE personeli olarak görev yapacaktır. TÜBİTAK başvuruları 4 Ağustos 2021 tarihi bitimine kadar yapılması istenmektedir.

Çankırı Belediye Zabıta Memuru Alımı Duyurusu 2 Kadro

Çardaklı Çardaklı Belediye Başkanlığı zabıta alımı yapacaktır. Zabıta alımı başvuruları 25 Ağustos 2021 ile 27 Ağustos 2021 tarihleri arasında yapılacaktır.

Göç İdaresi Genel Müdürlüğü 10 Sözleşmeli Personel Alımı Duyurusu 10 Kadro

İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdürlüğü 10 sözleşmeli bilişim personeli alımı yapıyor. Adaylar başvurularını 1 Ağustos tarihi bitimine kadar yapması gerekiyor.

İletişim Başkanlığı Devlet Memur Alımı 30 Kadro

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığında çalıştırılmak üzere sınav yolu ile kamu personeli alımı gerçekleştirileceği ilan edildi. Adaylar başvurularını 9 Ağustos tarihinde yapabilecek.

Samsun Büyükşehir İtfaiye Eri ve Zabıta Alım Duyurusu 110 Kadro

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığına 110 zabıta memuru alımı ve itfaiye eri alımı yapılacağını yayınladı. Başvuruları 16 Ağustos 2021 tarihinden 20 Ağustos 2021 tarihi bitimine kadar yapılması gerekiyor.

Tüm ilanlara anlık ulaşmak için aşağıda bulunan cep uygulamamızı indirmeniz yeterli olacak.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum