İçişleri Bakanlığı 10 Sözleşmeli Personel Alımı (Maaş 8-16 Bin TL)

İçişleri Bakanlığı 10 Sözleşmeli Personel Alımı (Maaş 8-16 Bin TL)

İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdürlüğü 10 sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Alımı yapılacaklara 8-16 TL maaş ödemesi yapılacak. Sözleşmeli personel alımına nasıl başvuru yapılacağı detayları haberimizde…

İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdürlüğü 10 Sözleşmeli Personel Alımı Duyurusu

Sözleşmeli personel olarak görevlendirileceklere 8-16 TL maaş ödemesi yapılacak. Alım Genel Müdürlük bünyesinde Ankara şehrine yapılacaktır. Türkiye genelinden başvuru yapacaklar için şartlar ve başvuru tarihleri açıklandı.

Başvurular Nasıl ve Hangi Tarihler Arasında Yapılacak?

Adaylar başvurularını kurumun internet sitesinde bulunan sınav duyurusu linki ile 26 Temmuz 2021 ile 1 Ağustos 2021 tarihleri arasında Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr internet adresinden elektronik olarak yapacaklardır. Bu başvuru şekli harici kabul edilmiyor.

Sözleşmeli Personel Alımı Başvurusu Kimler Yapabilecek?

Devlet memuru olma şartlarını taşıması isteniyor. Adaylar lisans bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği olan bölümleri mezunu olması istenmektedir.

Kamu Kadrolara Göre Unvan Branşları

Sözleşmeli bilişim personeli, kıdemli veri tabanı uzmanı, kıdemli sistem uzmanı, kıdemli java uzmanı, kıdemli net uzmanı, siber güvenlik uzmanı, ağ uzmanı, sistem uzmanı ve iş zeka uzmanı olarak alımlar yapılacaktır.

Yazılı sınav 17 Ağustos 2021 tarihinde Ankara’da yapılacaktır. Sözlü sınavı 26-27 Ağustos 2021 tarihleri arasında yine aynı adreste yapılacaktır. Yazılı sınavını geçen adaylar mülakat sınavına çağrı yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum