Temmuz KPSS’li KPSS’siz Kamu’ya 8410 Memur ve Kamu Personeli Alımı

Temmuz KPSS’li KPSS’siz Kamu’ya 8410 Memur ve Kamu Personeli Alımı

Temmuz ayı KPSS’siz ve KPSS’li kamu kurumlarına memur ile kamu personeli alımı başvuruları açıklandı. Kamu kurumları listesi ve alımı yapılacak kadro sayıları açıklandı. Başvuruları başlayan kamu ilanlarına kimler başvuru yapabilecek.

Temmuz ayı kamu kurumlarına KPSS’siz ve KPSS’li 8410 memur ve kamu personeli alımı başvuruları yayınlandı. Yayınlanan ilanlara göre kimlerin hangi kadroları açıkladığı sunuldu. Alımı yapacak kurumlar olarak Bakanlıklar, Genel Müdürlükler, Belediyeler ve Üniversiteler ilan edilmiştir.

Her ilan başlığında sizlere kısa bilgi verdik. İlanların detaylarına sayfa sonunda her kuruma ayrı olarak yapılmış olup dikkatli okuyarak başvuru yapmanız önem arz ediyor.

Enerji ve Nükleer ve Maden Araştırma Kurumu İlanı

Türkiye Enerji, Nükleer ve Maden Araştırma Kurumu 20 daimi kamu personeli alımı ilanı kılavuz şeklinde yayınlandı. Başvuru yapacaklar en az lise mezunu olması isteniyor.

İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdürlüğü 10 Sözleşmeli Personel Alımı Duyurusu

Sözleşmeli personel olarak görevlendirileceklere 8-16 TL maaş ödemesi yapılacak. Alım Genel Müdürlük bünyesinde Ankara şehrine yapılacaktır. Türkiye genelinden başvuru yapacaklar için şartlar ve başvuru tarihleri açıklandı.

Çanakkale Belediyesi 12 Zabıta ve İtfaiye Eri Alımı

Çanakkale Belediye Başkanlığı tarafından çıkılan ilana başvuruların nasıl yapılacağı açıklandı. Adaylarda aranan genel şartlar ile birlikte başvuru tarihleri sunuldu.

TÜBİTAK 41 Memur Alımı

TÜBİTAK RUTE 41 kamu personeli alımı gerçekleştiriyor. Aday araştırmacı kapsamında deneyim süresi ve diğer genel şartların yerine getirilmesi gerekiyor. Başvuru yapacaklar 19 Temmuz tarihi bitimine kadar işlem gerçekleştirebilir.

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversite Hastanesi Sağlık Personeli Alımı

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversite Hastanesi sağlık personeli alımı için ilan yayınladı. Yayınlanan kamu ilanları içerisine başvuru nasıl yapılacağı sunuldu. Lise mezunu adaylar bu alıma diğer hangi şartlarda başvuru yapacağı detaylarını sundu.

Ankara Çardaklı Belediyesi Zabıta Memuru Alımı

Belediye KPSS 60 puanla devlet memuru alımı yapacağını ilan etmiştir. Türkiye genelinden başvurular alınacaktır. Ankara Çardaklı Belediye Başkanlığı alımı yapılacak kişilere zabıta unvanını verecektir.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı 30 Kamu Personeli Alımı İlanı

İletişim uzman yardımcısı alımı için Cumhurbaşkanlığı sınav açtı. Açılan sınava başvuru yapacak adaylarda aranan şartlar sunuldu. İletişim Başkanlığı alımı sınavına katılacaklar Anadolu Üniversitesi aracılığı ile başvuru yapacaktır.

Ankara Çankaya Belediyesi Zabıta Alımı

Çankaya Belediye Başkanlığı 80 zabıta memuru alımı ile çalışmak üzere boş kadroya gerekli olan şartları bulunduran kişileri alınacağı duyurusunu yaptı.

GSB 8121 Kamu Personeli Alımı Yapılacak

Gençlik ve Spor Bakanlığı 8121 kadrolarına yurt yönetim memuru, antrenör, gençlik çalışanı, psikolog, spor uzmanı ve düz işçi alımı yapacaktır. Açıklanan kadrolara başvurular normalleşme ve Kurban Bayramı tatili sonrasında 26 Temmuz 2021 ile 9 Ağustos 2021 tarihleri arasında yapılması bekleniyor.

Samsun Büyükşehir Belediyesi 110 Zabıta ve İtfaiye Eri Alım İlanı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı 110 zabıta memuru ve itfaiye eri alımı yapılacak. ilan yeni yayınlanarak kılavuz adayların erişimine sunuldu.

Konya Altınekin Belediyesi Düz Memur Alımı

Konya Altınekin Belediyesi 6 memur alımı ilanı ile yapılan duyuruda adaylarda aranılacak şartlar ve gerekli olan belgeler hakkında bilgiler verildi.

Muğla Zabıta Memuru Alımı

Muğla Marmaris Belediye Başkanlığı tarafından yapılan açıklama ile ülke genelinden başvuru ile zabıta memuru alımı duyuruldu.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
10 Yorum