Van Büyükşehir Bay Bayan Daimi Personel Alımı (5450 TL Maaşla)

Van Büyükşehir Bay Bayan Daimi Personel Alımı (5450 TL Maaşla)

Kamu personelleri alımı kapsamında Van Büyükşehir Belediyesi tarafından kamu personeli alımı yapılacağı ilana çıktı. Bay bayan adayların başvuru yapabileceği 2 personel alımı haberimizde.

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilana göre Van Büyükşehir Belediye personel alımı yapacaktır. Van İpekyolu Belediyesi personel alım başvuru şekli ve şartları adayların erişimine açıldı.

Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular 2 farklı niteliğe alınacak olup alımı yapılacak niteliklerin ise 1 bay 1 bayan olmak üzere 2 adet kamu personeli alımı gerçekleştirileceği konusunda ilan yapıldı. Adaylar için başvurular henüz başlamamıştır.

Başvuru Şekli ve Başvuruların Gerçekleştirilmesi

Başvuruda bulunacaklar için başvurular başvuru kılavuzunda da belirtildiği üzere Hafiziye Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi 2. Sokak no:3 ipekyolu/Van adresine Kurum tarafından istenilen başvuruda gerekli olan belgeler ile birlikte şahsen veya iadeli posta yolu ile müracaatların gerçekleştirile bileceği açıklaması yapıldı.

buyuksehir-antronor-ve-ogretmen-alimi.jpg

Başvuru Son Tarihleri

Adaylar için başvurular henüz başlamamış olup başvuruların 26 Temmuz 2021 tarihi itibari ile alınacağı ve en son başvuru gününün ise 2 Ağustos 2021 tarihi itibari ile sona ereceği açıklaması kurumca yapıldı.

Başvuruda Aranan Tüm Şartlar

Özel Şartları: adayların unvanın gerektirdiği BESYO mezunu olması, buz pateni antrenörlüğü belgesine sahip olma ve son olarak ise buz pateni öğretmenliğine dair tüm bilgiye sahip olma ve bunu uygulaya bilme şartı aranmaktadır.

Genel Şartlar: T.C Vatandaşı olması, Kamu haklarından yoksun olmaması, sınav günü itibariyle 18 yaşını tamamlamış olması erkek adaylar için askerliğini yapmış, tecilli veya muaf olması istenmektedir. Son olarak ise adayların herhangi bir SGK kurumundan yaşlılık veya malullük aylığı almıyor şartları ile alım yapılacaktır.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum