OGM, Orduevi Öğretmenevi ve Şehir Hastanesi Kamu Personel Alımı

OGM, Orduevi Öğretmenevi ve Şehir Hastanesi Kamu Personel Alımı

Orman Genel Müdürlüğü, Orduevi, Öğretmenevleri ve Şehir Hastanesi kamu personeli alımı İŞKUR iş ilanları yayınlandı. İlkokul, lise, önlisans veya lisans mezunu olanlar başvuru yapabilecek. Kamu kurumları personel alımı ilanına kimler başvuru yapabilecek.

Orman Genel Müdürlüğü, öğretmenevleri, Orduevi ve Şehir Hastanesi Kamu Personeli Alımı Duyurusu

Kamu kurumları İŞKUR iş ilanları yayınlayarak kamu personeli alımı başvurularını almaya başladı. Her kurumun ayrı başvuru şartları bulunmaktadır. Aşağıda kısa bilgi şeklinde her kurumun alımını sunduk.

Detaylı incelemeniz için haberin devamında her ilanın detaylı haberi bulunuyor.

Orman Genel Müdürlüğü personel alımı: Türkiye İş Kurumu üzerinden 24 Temmuz tarihi bitimine kadar 00006153257 ilan numarası ile yapacaktır. 18 yaş ile 40 yaş arasında olan adayların başvurusunu kabul edecek. İzmir şehri alımı yapacak.

Adana Şehir Hastanesi’nde istihdam edilmek üzere personel alımı yapılacağı açıklandı Yayınlanan ilana göre, Adana Şehir Hastanesi bünyesinde çalıştırılmak üzere engelli personel alımı gerçekleştiriliyor. Personel alımı iş başvuruları İŞKUR üzerinden online olarak yapılacaktır. Son başvuru tarihi ise 9 Ağustos 2021 olarak açıklandı. İş ilan numarası (00006154014) olarak verildi.

Aydın Kuşadası Öğretmenevi Personel Alımı

Temizlik görevlisi alımı başvuru şartları: en az ilkokul ve en fala lise mezunu olması talep edilmiştir. Adaylara normal maaş ile birlikte yemek sosyal hakları sunulacaktır. Alınacak kişi kat hizmetlerinde görev alacaktır. 00006155090 iş ilan numarası ile başvuru alınacaktır.

Aşçı alımı başvuru koşulları: en az ilköğretim mezunu olan adaylar başvuru yapabilecek. Başvuru yapacaklar aşçılık sertifikasına sahip olması ve 3 yıl deneyimli olması istenmiştir. Başvurular 00006154858 İŞKUR ilan numarası ile gerçekleşecektir.

Aşçı yardımcısı alımı başvuru şartları: adaylar 18-55 yaş arasında olması gerekiyor. En az ilkokul en fazla ortaöğretim (lise ve dengi) okulu mezunu olması talep edilmiştir. Kalfalık sertifikası olan ve 3 yıl tecrübeli olması gerekiyor. Adaylar başvurularını İŞKUR 00006154983 ilan numarası ile yapması gerekmektedir.

MSB Orduevi personel alımı en az lise mezunu adaylar arasından alım yapacaktır. Çanakkale Ordu Evi personel alım başvuru şekli ve şartları adayların erişimine açıldı.

Garson alımı 1 kişi başvuru koşulları; en az lise mezunu olan adaylar KPSS şartsız olarak ilana başvuru yapabilir. Daimi statüde alım için sadece 2 yıl deneyi şartı aranmaktadır. Adaylar 00006152467 iş ilan numarasını kullanacaktır.

Muhasebeci alımı 2 kişi başvuru şartları; İİBF, iktisat, işletme, siyasal bilgiler ve sosyal bilgiler lisans mezunu olması isteniyor. Başvuruları 00006152512 iş ilan numarası ile yapılacaktır.

TÜVTÜRK Personel Alımı

Adaylar 20 yaşını doldurmuş olması gerekiyor. Üst yaş sınırı belirtilmemiştir. Askerliğini yapmış veya muaf olanların başvurusu alınacak. Adaylar 00006108623 iş ilan numarası ile 24 Temmuz 2021 tarihine kadar yapılacak. Erzincan şehri alıyor.

Erzincan İliç Öğretmenevi Müdürlüğü

1 Temizlik Görevlisi alımı için; En az ilköğretim en fazla ortaöğretim (Lise ve dengi okul) mezunu olması, 18 ile 50 yaş aralığında (24 Temmuz 2003 ve 16 Temmuz 1971 tarihleri arasında doğanlar) olması gerekiyor. İş ilan numarası: 00006152425 olarak sunulmuştur.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum