TÜBİTAK 26 Kamu Personel Alımı (AR-GE Personeli Başvuruları)

TÜBİTAK 26 Kamu Personel Alımı (AR-GE Personeli Başvuruları)

TÜBİTAK 23 kamu personel alımı Kocaeli şehri için yayınladı. TÜBİTAK AR-GE personeli olarak görevlendireceği kişiler için aranan şartı neler olduğu sunuldu. TÜBİTAK başvuruları nasıl yapılacak.

TÜBİTAK Kamu Personel Alımı Duyurusu

TÜBİTAK 23 kişi istihdamı Kocaeli şehrine yapılacaktır. Alınacak kişiler AR-GE personeli olarak görev yapacaktır. TÜBİTAK başvuruları 4 Ağustos 2021 tarihi bitimine kadar yapılması istenmektedir.

TÜBİTAK Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı

TÜBİTAK Türkiye sanayi sevk ve idare enstitüsü (TÜSSİDE) bünyesinde görev yapmak üzere personel alınacaktır.

Genel Ortak Şartları

Kamu haklarından mahrum olmayan, affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmaması gerekiyor.

Öğrenim Durumları

Yükseköğretim kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren; İktisat, Ekonomi, Ekonomi ve Finans, İşletme, Ekonometri, Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Maliye, Uluslararası İlişkiler, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İnsan Kaynakları Yönetimi veya İşletme Yönetimi bölümlerinden mezun olanların başvurusu kabul edilecek.

TÜBİTAK TÜSSİDE Kocaeli Gebze de bulunan adresinde çalışma yapılacaktır. Başvuruları kabul edilen kişiler görüşme ve sınav çağrısı alacaktır. TÜBİTAK resmi internet sayfası üzerinden online elektronik olarak başvuru yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum