Kamu Kurumları 1011 İşçi, Memur ve Kamu Personeli Alımı

Kamu Kurumları 1011 İşçi, Memur ve Kamu Personeli Alımı

Kamu Kurumları tarafından 5 farklı ilan ile 1011 işçi alımı, memur alımı ve kamu personeli alımı yapılacak. Sağlık Bakanlığı, Üniversite ve Belediye Başkanlıkları bu ilanlar arasında yer almaktadır.

Kamu Kurumları 1011 İşçi Alımı, Memur Alımı ve Kamu Personeli Alımı İlanları

5 farklı kurum tarafından yayınlanan ilanlara nasıl başvuru yapılacağı paylaşıldı. Sağlık Bakanlığı, Üniversite ve Belediye iş ilanları haber içerisinde sunuldu. Her ilanda farklı başvuru şekli ve şartları yer aldığı üzere incelemeniz gerekiyor. Haber sonunda linkler verildi.

Kadıköy Belediyesi Düz Memur Alımı, Zabıta Alımı ve Tahsildar Alımı Kılavuzu

Yerel Yönetimler Genel Müdürlüğü İstanbul Kadıköy Belediye Başkanlığına yerleştirmek üzere 32 kamu personel alımı ilanları yayınladı. Kılavuza göre her branş farklı öğrenim durumu ve şartlar istenmektedir. Zabıta memuru alımı ilanına başvuracaklarda boy ve kilo ölçümü yapılacak. 81 şehirden başvuru kabul ediliyor.

Büyükşehir Belediyesi İş İlanları

Ankara Büyükşehir Belediyesi, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 2 farklı kadro da memur alımı yapacağını açıkladı. 2022 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 60 puan almış olmanız gerekmektedir. Önlisans ve lisans mezunlarından yapılacak olan alımlar için önlisans mezunlarının P – 93, lisans mezunlarının ise P – 3 puan türünde istenilen taban puana sahip olması gerekmektedir.

Sağlık Bakanlığı İş İlanları

Sağlık Bakanlığı memur alımı yapacağı açıklamasında bulundu. İlk defa yeniden atama kurası ile farklı branşlarda ve pozisyonlarda memur alımı yapılacaktır. Alımlar, Sağlık Bakanlığı ve Bakanlığa bağlı diğer kamu kurum kuruluşlarında istihdam edilmek üzere gerçekleşecektir.

Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Kamu Personel Alımı

Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 7 işçi alımı yapacağı açıklamasında bulundu. Adayların KPSS'den 60 puan almış olmak gerekmektedir. Lise, önlisans ve lisans mezunlarına uygun kadrolar da yer açılmıştır. İlana dair detaylar haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı İş İlanları

Ankara Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 1 çözümleyici (A Grubu) 2 çözümleyici (B Grubu) ve 1 programcı olmak üzere, Bilgi İşlem Daire Başkanlığı ve Tıp Fakültesi Hastanelerinde istihdam edilmek üzere 4 sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. İkamet şartı olmadan yapılacak olan alımlar için tüm Türkiye'den müracaatların kabul edileceği bilgisi paylaşıldı.

Sağlık Bakanlığı için tıklayın.

Ankara Büyükşehir Belediye için tıklayın.

Ankara Üniversitesi için tıklayın.

Kadıköy Belediyesi için tıklayın.

Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi için tıklayın.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.