Migros 30 Bin TL Maaşlı Personel Alımı İş İlanları Yayınladı

Migros 30 Bin TL Maaşlı Personel Alımı İş İlanları Yayınladı

Migros kendi bünyesinde istihdam etmek üzere personel alımı iş ilanı yayımladı. Yayımlanan ilana göre kişilere ortalama 35 Bin TL verileceği belirtildi. Başvurular kurumun farklı şubelerinde istihdam edilmek üzere 81 ilden kabul edilecektir.

Personel Alımı İş İlanları

Türkiye'nin önde gelen marketlerinden olan Migros güncel ilan yayınladı. Kurum hem mağaza çalışanı hem de idari personel alımı yapacağını duyurdu. Yapılacak olan personel alımlarının birçok şehirde yapılacağı açıklandı.

İşçi Alımı İş İlanları Koşulları

Mağaza Yönetim Personeli alımı için adayların minimum 2 yıllık mağaza müdürü deneyimine sahip olmaları gerekmektedir. Ayrıca esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ve insan ilişkilerinde başarılı olmakta gerekmektedir.

İdari Birimler Personeli adayları alımı için herhangi bir üniversitenin Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği vb. bölümlerinden diplomaya sahip olmak gerekmektedir. Adayların agile takımlarında daha önceden çalışmış ve tedarik zinciri alanında 1 veya 2 yıl görev almış olmak şartını taşıyor olmak gerekmektedir.

Pazarlama Marka Yönetimi Uzmanı alımı için adayların İngilizce biliyor olmaları, lisans diplomasına sahip bulunuyor olmaları ve takım çalışmasına yatkın dikkatli birey olmaları gerekmektedir.

Dağıtım Merkezi Müdür Yardımcısı alımı için adayların herhangi bir üniversitenin Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği vb. lisans bölümlerinden diplomaya sahip olmaları gerekmektedir. Ayrıca depo yönetim süreçleri hakkında minimum 4 yıl deneyime sahip olmaları ve MS Office programlarını yüksek derecede kullanabiliyor olmaları aranan şartları arasındadır.

Pazarlama Planlama ve Veri Analitiği Uzmanı alımı için adayların iyi derecede Excel kullanabiliyor olmaları ve bunun yanında herhangi bir üniversitenin İstatistik, Matematik, İktisat, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği bölümlerinden diplomaya sahip olmaları gerekmektedir. Ayrıca ileriye seviye İngilizce biliyor olmak gerekmektedir.

Mağaza Çalışanı alımı için adayların vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olmaları, müşterilerin istekleri doğrultusunda et ürünlerini hazırlayıp sunmakta deneyine sahip olmaları, mağazanın gerek duyduğu nitelik ve miktarda ürünü hazır edebilecek olmak aranan şartlar arasındadır.

Personel Alımı İlanı için Başvuru Ekranı

Migros tarafından gerçekleştirilecek olan personel alımı iş başvuruları https://www.migroskurumsal.com/hizlibasvur adresi üzerinden online olarak yapılacaktır.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.