Kamu Kurumlarına 7.251 Personel, Memur ve İşçi Alımı İlan Kılavuzları

Kamu Kurumlarına 7.251 Personel, Memur ve İşçi Alımı İlan Kılavuzları

Kamu Kurumları tarafından 5 farklı ilan ile güncel iş ilanları yayımlandı. En az ilkokul mezunlarından başlamak kaydıyla; lise, önlisans ve lisans mezunlarına uygun kadrolara yer verildi. 72.51 personel, işçi ve memuru alımı kılavuzları haberimizde...

Kamu İş İlanları

5 farklı Kamu Kurumu tarafından geçtiğimiz günlerde personel, memur ve işçi alımı ilanları yayımladı. Farklı kadro ve pozisyonlarda yapılacak olan alımlar için bazı ilanlarda KPSS puan şartı aranırken, bazı ilanlarda ise KPSS puan şartı aranmamaktadır. Kılavuzlara göre müracaatlar başlamıştır. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak sizlere ilanın gerekli detaylarını açıkladık.

Jandarma Genel Komutanlığı 6.940 Uzman Erbaş Alımı Kılavuzu

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı, Resmi Gazete aracılığıyla 6.940 askeri personel alım ilanı yayımladı ve başvurular 18 Eylül 2023 tarihi itibariyle kabul edilmeye başlandı. 6.612 jandarma, 2 at bakıcısı, 16 bot serdümeni, 200 sıhhiyeci, 100 muhabere ve 10 havacılık alt branşlarında olmak üzere toplam 6.940 sözleşmeli erkek uzman erbaş alımı yapılacağı kılavuzda belirtildi. Başvurular https://vatandas.jandarma.gov.tr” , www.jsga.edu.tr , “www.kamuilan.ailevecalisma.gov.tr” adresleri üzerinden elektronik olarak kabul edilecektir.

Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

Kültür ve Turizm Bakanlığı 235 Personel Alımı Kılavuzu

Bakanlık bünyesinde istihdam edilmek üzere en az lise mezunlarından Mimar, Elektrik Elektronik Mühendisi, İnşaat Mühendisi, Harita Mühendisi, Makine Mühendisi, Şehir Planlayıcısı, Arkeolog, Müze Araştırmacısı, Kütüphaneci, Elektrik Elektronik Teknisyeni, Mobilya ve İç Mekân Teknisyeni, Elektrik Elektronik Teknikeri, Harita Teknikeri ve Bilgisayar Teknolojisi Teknikeri alımı yapacaktır. Başvurular e-Devlet üzerinden Kültür ve Turizm Bakanlığı- Kariyer Kapısı-İşe Alımı veya Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr adresi üzerinden elektronik olarak yapılacaktır.

Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

DHMİ 72 İşçi Alımı Kılavuzu

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü, 11 Asistan Hava Trafik Kontrolörü ve 11 Stajyer Hava Trafik Kontrolörü alımı yapacaktır. Meslek yüksek okulu ve 4 yıllık fakülte mezunlarından başvurular kabul edilecektir. Kamu personeli alımı detayları kılavuzda verildi.

Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

Nazilli Belediyesi Kamu İşçi Alım Kılavuzu

Belediye Başkanlığı 2 şehir planlayıcı kadrosunda işçi alımı yapacaktır. KPSS 55 taban puanı ile yapılacak olan alım ilanına göre Şehir ve Bölge Planlama lisans mezunlarından alım yapılacaktır.

Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

Fiskobirlik (Tarım Satış Kooperatifleri Birliği) Memur Alımı Kılavuzu

Fiskobirlik (Tarım Satış Kooperatifleri Birliği), kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 3 memur alımı yapacaktır. Hukuk, İktisat, İşletme, Siyasal Bilgiler, Yönetim Bilimleri, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden lisans mezunlarından alım yapılacaktır.

Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.