Tarım Satış Kooperatifleri Birliği Memur Alımı İlanı

Tarım Satış Kooperatifleri Birliği Memur Alımı İlanı

Tarım Satış Kooperatifleri Birliği, ilan.gov.tr adresi aracılığıyla yayımlamış olduğu ilana göre 3 memur alımı yapacaktır. 2021, 2022, 2023 yıllarında yapılan KPSS sınavlarından birisine katılmış olmanız ve istenilen asgari puanı almış olmanız gerekiyor.

Memur Alımı İş İlanları

Tarım Satış Kooperatifleri Birliği, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 3 memur alımı yapacağını açıkladı. ILN01891579 ilan numarası ile yayımlanmış olan ilana başvurular başlamıştır. İkamet şartı aranmadan başvurular kabul edilecektir. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak gerekli şartları size sunduk.

Kamu Memur Alımı Başvuru Koşulları Açıklandı

Kamu kurumu tarafından güncel olarak yayımlanmış olan ilana göre başvuru yapmak isteyen adayların lisans düzeyinde Hukuk, İktisat, İşletme, Siyasal Bilgiler, Yönetim Bilimleri, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerini veya yüksek okullarını ya da bunlara denkliği yetkili makamlarınca kabul edilen yurt içi ve yurt dışındaki öğretim kurumlarından birinden mezun olmuş olmaları gerekmektedir.

İşe alınacak olan personeller müfettişliği yardımcısı kadrosunda istihdam edileceği için alım yapılacak. Kadroya uygun karakter ve niteliğe sahip olmanız gerekmektedir.

Görevinizi yapmanıza engel sağlık probleminin bulunmaması ve ilanın yayın tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olmanız gerekmektedir.

KPSS Şartı Var

Kurum tarafından yayımlanmış olan güncel ilana kılavuzuna göre adayların son üç yıl içerisinde (2021 – 2022 – 2023 ) Kamu Personeli Seçme Sınavına katılmış olması ve KPSS P8,9,11,16,17,18,21,22,23, 25,26,27,28,32,33,37,38,41,42,43,44,46,47,48 puan türlerinden birinden en az 60 taban puan almış olması gerekmektedir.

Personel Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Merkezi Giresun’da bulunan Fındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (Fiskobirlik) Genel Müdürlüğü Denetim ve Rehberlik Birimi Başkanlığı tarafından yayımlanmış olan ilana başvurular başlamıştır. Başvurularınızı 9 Ekim 2023 tarihi de dahil olmak üzere yapmanız gerekmektedir. Başvurular ilgili kuruma şahsen yapılacaktır. Giresun iş ilanları olarak sunulmuştur.

Başvuru kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.