Nazilli Belediyesi KPSS 55 ile Şehir Plancısı Alımı

Nazilli Belediyesi KPSS 55 ile Şehir Plancısı Alımı

Nazilli Belediyesi Resmî Gazete üzerinden güncel bir ilan yayımladı. Yayımlamış olduğu ilana göre KPSS 55 taban puan ile şehir plancısı alımı yapılacaktır. İşe alınacak olan personeller kurum tarafından yapılacak olan sınav sonucuna göre belirlenecektir.

Belediye İş İlanları

Aydın ili Nazilli Belediye Başkanlığı, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 2 şehir plancısı alımı yapacaktır. İşe alınacak olan memurlar TH sınıfında 8. derece de kadro da istihdam edilecektir. İlana ilişkin başvuru yapmanız için gerekli olan kriterleri kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak sizlere sunduk. İşte detaylar...

Personel Alımı İş İlanı için Gerekli Olan Kriterler

4 yıllık fakültelerden lisans düzeyinde Şehir ve Bölge Planlama bölümü mezunu olmanız istenmektedir.
Söz konusu kadro için B sınıfı ehliyet belgesine sahip olmanız istenmektedir.

Kamu haklarından yoksun bırakılmamış olan ve arşiv ve güvenlik soruşturması kapsamında olumlu sonuçlanan kişilerden alım yapılacaktır.

Adayların kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki sebeplerden dolayı iş akdinize son verilmemiş olması gerekmektedir.

Kamu Personeli Alımı Başvuru Yeri, Tarihi ve Şekli

Aydın iş ilanları kategorisinde Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanmış olan ilana müracaatlar 1 Ekim 2023 tarihi itibariyle eni Mahalle Hürriyet Caddesi No:158/1 T.C. Nazilli Belediye Başkanlığı Hizmet Binası İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü Nazilli /AYDIN adresine şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile yapılacaktır. İlanın son başvuru tarihi ise 3 Ekim 2023 olarak açıklanmıştır. Posta da yaşanacak olan gecikmelerden başvuru yapan aday sorumlu tutulacaktır.

Memur Alımı Başvuruları Nasıl Değerlendirilecek

İşe alınacak olan memurlar KPSS puanlarına göre sıralanarak, en yüksek puanlı adaydan başlamak üzere atama yapılacak boş pozisyon sayısının 5 katı oranında aday sözlü sınava tabii tutulacaklardır. Sınava girmeye hak kazanan adaylar KPSS puanları ile 10/11/2023 tarihinde Belediyenin web sayfası https://www.nazilli.bel.tr adresinden ilan edilecektir. Sözlü sınav 21/11/2023 tarihinde saat 09:00’da gerçekleşecektir.

Başvuru kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.