Adalet Bakanlığı 64 memur Sözleşmeli Personel Alımı İlanları

Adalet Bakanlığı 64 memur Sözleşmeli Personel Alımı İlanları

Adalet Bakanlığı 3 farklı ilanda 64 memur alımı ve sözleşmeli personel alımı ilanına çıktı. İlana göre alımı yapılacaklara yüksek maaş verilecek. Bazı branşta KPSS şartı aranmıyor. Başvuru kılavuzları ilanda sunuldu.

Adalet Bakanlığı 64 Memur Alımı ve Sözleşmeli Personel Alımı

Adalet Bakanlığı tarafından 3 farklı iş ilanları yayınlandı. Bakanlık tarafından yayınlanan ilanlara başvuru nasıl yapılacağı 3 farklı kılavuz ile sunuldu. Kılavuzlar incelenerek başvuru yapılması önem arz ediyor.

Bakanlık 32 Sözleşmeli Personel Alımı

Bakanlık ilanları kapsamında 32 personel alımı gerçekleşiyor. İlana göre işe yerleşeceklere memur maaşlarının 2, 3, 4 ve 5 katına kadar ödeme veriliyor. 27 branş kadro dağılımı aşağıda sunduğumuz kılavuz içerisinde yer alıyor. Bu ilan başvuru yapılarak işe alınacaklar Ankara şehrinde göreve başlayacak. 2 branşa birlikte başvuru yapılabilir.

Adalet Bakanlığı 14 Mühendis Alımı kamu ilanları yayında

Memur, sınav ve atama yönetmeliğine göre Bakanlık kamu personel alımı gerçekleştirecek. Yerleşecekler Ankara merkez teşkilatı birimlerinde görev alacak. En az KPSS 60 puanı olanlar başvuru yapabilir. Başvuru kılavuzu sayfa sonunda sunuldu.

Adalet Bakanlığı 18 Kamu Personeli Alımı Kamu İlanı

Bakanlık ilanı çözümleyici alımı 5 alt branşta gerçekleşecek. Yazılım geliştirici, web arayüz geliştirici, devops mühendisi, mobil uygulama geliştirici ve veri tabanı geliştiricisi olarak yapılacak. Ortalama 48.800 tl maaş ödemesi yapılacak.

18 Çözümleyici alımı için tıklayın.

14 Mühendis alımı için tıklayın.

32 Sözleşmeli bilişim personeli alımı için tıklayın.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.