Adalet Bakanlığı 32 Personel Alımı Resmî Gazete İlanı

Adalet Bakanlığı 32 Personel Alımı Resmî Gazete İlanı

Adalet Bakanlığı kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 32 personel alımı yapacağını ilan etti. İlgili alanda göreve alım için adaylardan KPSS puan şartı aranmaktadır. Sürece dair detaylar haberde.

Personel Alımı İş İlanı Açıklaması

Adalet Bakanlığı bir güncel ilanda yayımladı. İşe alınacak olan personeller merkez teşkilatında görevlendirileceklerdir. Kamupersonelialim.com ekibi olarak gerekli şartlar sunuldu. Yayımlanmış olan ilana göre:

4 kişi kıdemli java yazılım geliştirme uzmanı, kıdemli net yazılım geliştirme uzmanı, kıdemli wep önyüz geliştirme uzmanı, kıdemli yapay zekâ geliştirme uzmanı, kıdemli mobil uygulama geliştirme uzmanı,

1 kişi kıdemli yazılım mimarı,

1 kişi kıdemli bilgi güvenliği uzmanı,

5 kişi java yazılım geliştirme uzmanı, wep önyüz geliştirme uzmanı, yapay zekâ geliştirme uzmanı, büyük veri ve iş zekâsı uzmanı, devOps mühendis, postgreSQL veri taban uzmanı,

6 kişi ağ uzmanı, sistem uzmanı, pentester,

10 kişi java yazılım geliştime uzmanı, net yazılım geliştirme uzmanı, wep önyüz geliştirme uzmanı, yapay zekâ geliştirme uzmanı, mobil uygulama geliştirme uzmanı, devOps mühendis, veri taban uzmanı,

5 kişi sistem uzmanı (windows), sistem uzmanı (linux), network (ağ)uzmanı, ağ ve güvenlik uzmanı, iletişim sistemleri geliştirme uzmanı (sistem) olmak üzere birçok farklı kadroda toplam 32 kişi personel alımı yapacağını duyurdu.

Personel Alımı Başvuru Tarihi, Şekli ve İstenilen Belgeler

Kurum tarafından yayımlanmış olan güncel ilana müracaatlar 20 Eylül 2023 tarihi itibari ile başlamıştır. Adaylar başvurularını 4 Ekim 2023 tarihi de dahil olmak üzere tamamlamış olmaları gerekmektedir. Başvurularınızı e-Devlet üzerinden Adalet Bakanlığı Kariyer Kapısı-Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr internet sitesinden elektronik olarak tamamlayacaksınız.

Başvuru sırasında sizlerden güncel programlama dillerinden en az 2 tanesini bildiğinize dair belge, hizmet döküm belgesi, fotoğraflı ve detaylı özgeçmiş belgesi ve denklik gösteren belgeleri sistem üzerinden yüklemeniz istenecektir.

Başvuru kılavuzu için tıklayınız.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.