Adalet Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı 32 Kadro Kılavuzu

Adalet Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı 32 Kadro Kılavuzu

Adalet Bakanlığı sözleşmeli personel alımı 32 kadro kılavuzu yayınlanarak başvuruları almaya hazırlanıyor. Kılavuza göre alınacaklara sözleşme gereği memur maaşlarının 2, 3, 4 ve 5 katına kadar ödeme yapılacak.

Adalet Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı İlanları

Bakanlık ilanları kapsamında 23 personel alımı gerçekleşiyor. İlana göre işe yerleşeceklere memur maaşlarının 2, 3, 4 ve 5 katına kadar ödeme veriliyor. 27 branş kadro dağılımı aşağıda sunduğumuz kılavuz içerisinde yer alıyor. Bu ilan başvuru yapılarak işe alınacaklar Ankara şehrinde göreve başlayacak. Kamupersonelialim.com olarak sunduk. 2 branşa birlikte başvuru yapılabilir.

Bakanlık Memur Alımı Başvuru Şekli

Başvurular Adalet Bakanlığı kariyer kapısı kamu işe alım CBİKO üzerinden elektronik olarak yapılacak. Adaylar 20 Eylül 2023 ile 4 Ekim 2023 tarihleri arasında bu işlemleri yapabilir.

Elektronik başvuru esnasında 2 branş seçilerek yapılabilir. Kılavuz incelenmeden yapılacak işlemlerde hak kaybı yaşanmaması için detaylara göz atın.

Resmi Gazete duyurusu şöyle: Bilgi İşlem Genel Müdürlüğü emrinde istihdam edilmek üzere 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararname’nin ek 6 ncı maddesi ile 31.12.2008 tarih ve 27097 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmeliğin 8 inci maddesi uyarınca sözlü sınav başarı sırasına göre yapılacak yerleştirme ile 32 (otuziki) sözleşmeli bilişim personeli alınacaktır.

Branş ve Kadro Dağılımları

Kıdemli yazılım mimarı, kıdemli java yazılım geliştirme uzmanı, kıdemli .net yazılım geliştirme uzmanı, kıdemli web önyüz geliştirme uzmanı, kıdemli yapay zeka geliştirme uzmanı, kıdemli mobil uygulama geliştirme uzmanı, kıdemli bilgi güvenliği uzmanı, java yazılım geliştirme uzmanı, web önyüz geliştirme uzmanı, yapay zeka geliştirme uzmanı, büyük veri ve iş zekası uzmanı, devops mühendisi, postgresQl veri tabanı uzmanı, ağ uzmanı, sistem uzmanı, pentester, Windows uzmanı, Linux uzmanı, network ağ uzmanı ve iletişim sistemleri geliştirme uzmanı olarak alınacaktır.

KPSS ve YDS sıralamaları ile başvuru kabul edilecek. Kamu Personeli Seçme Sınavı B Grubu ve Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı puanları kullanılacak.

Başvuru kılavuzu

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.