Kadıköy Belediyesi 32 Düz Memur, Zabıta Ve Tahsildar Alımı

Kadıköy Belediyesi 32 Düz Memur, Zabıta Ve Tahsildar Alımı

Yerel Yönetimler Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan ilana göre Kadıköy Belediyesi 32 zabıta, düz memur alımı ve tahsildar alımı yapıyor. Kamu personel alımı ilanları her branş için farklı öğretim durumu istediği üzere kılavuzu inceleyiniz.

Kadıköy Belediyesi Düz Memur Alımı, Zabıta Alımı ve Tahsildar Alımı Kılavuzu

Yerel Yönetimler Genel Müdürlüğü İstanbul Kadıköy Belediye Başkanlığına yerleştirmek üzere 32 kamu personel alımı ilanları yayınladı. Kılavuza göre her branş farklı öğrenim durumu ve şartlar istenmektedir. Zabıta memuru alımı ilanına başvuracaklarda boy ve kilo ölçümü yapılacak. 81 şehirden başvuru kabul ediliyor. Kamupersonelialim.com sitesi olarak sunduğumuz kılavuzu incelemeden başvuru yapmanız hak kaybına neden olacaktır.

Memur alımı 2 kişi: Uluslararası İlişkiler, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi lisans programlarının birinden mezun olmak. İngilizce YDS’de En az (C) düzeyinde puan almış olmak.

Kamu memur alımı 3 kişi: İnsan Kaynakları Yönetimi, Adalet, İşletme Yönetimi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Yerel Yönetimler ön lisans programlarının birinden mezun olmak.

Devlet memur alımı 5 kişi: İşletme, İktisat, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, Bilgi ve Belge Yönetimi, Yönetim Bilişim Sistemleri, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri lisans programlarının birinden mezun olmak.

Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Alımı 4 kişi: İşletme, İktisat, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Bilgi ve Belge Yönetimi, Yönetim Bilişim Sistemleri lisans programlarının birinden mezun olmak.

Tahsildar Alımı 6 kişi: Maliye, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları ön lisans programlarının birinden mezun olmak.

Zabıta Memuru Alımı 6 kişi: Adalet, Yerel Yönetimler, Çevre Sağlığı, Çevre Koruma ve Kontrol, Çevre Temizliği ve Denetimi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım ön lisans programlarının birinden mezun olmak. En az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

Zabıta Memur Alımı 6 kişi: İşletme, İktisat, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Bilgi ve Belge Yönetimi, Yönetim Bilişim Sistemleri, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri lisans programlarının birinden mezun olmak. En az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

Başvuru Şekilleri ve Tarihleri

Adaylar Başvurularını Belediyenin internet sitesinde bulunan başvuru formunu doldurarak, 23 Ekim 2023 – 26 Ekim 2023 tarihleri arasında mesai bitimine kadar (saat 09.00 -16.30 arasında) Hasanpaşa Mahallesi Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:2 Kadıköy-İstanbul adresindeki İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile başvuruda bulunabilecek olup, geçerli şartlara sahip adaylar istenilen belgeler ile birlikte müracaatlarını yapabileceklerdir.

NOT: Zabıta ilanına boy ve kilo ölçümü yapılacağı üzere şahsen başvuru istenmektedir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.