Ankara Üniversitesi 4 Sözleşmeli Personel Alımı

Ankara Üniversitesi 4 Sözleşmeli Personel Alımı

Ankara Üniversitesi Rektörlüğü 4 sözleşmeli personel alımı yapılacaktır. İşe alınacak olan personeller KPSS B grubu puan sıralaması esas alınarak sıralamak kaydı ile kurum tarafından yapılacak olan sözlü sınav sonucuna göre belirlenecektir.

Sözleşmeli Personel Alımı İş İlanları

Ankara Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 1 çözümleyici (A Grubu) 2 çözümleyici (B Grubu) ve 1 programcı olmak üzere, Bilgi İşlem Daire Başkanlığı ve Tıp Fakültesi Hastanelerinde istihdam edilmek üzere 4 sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. İkamet şartı olmadan yapılacak olan alımlar için tüm Türkiye'den müracaatların kabul edileceği bilgisi paylaşıldı. Kamupersonelialim.com ekibi olarak gerekli şartları sunduk.

Personel Alımı İlanı için Gerekli Olan Başvuru Şartları Nedir?

1 çözümleyici (A Grubu) alımı: ISO 27001 (Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi), KVKK mevzuatı ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Bilgi ve İletişim Güvenliği Rehberi hakkında bilgi sahibi olmanız istenmektedir.

2 çözümleyici (B Grubu) alımı: GNU/Linux işletim sistemleri, sunucu sanallaştırma (tercihen VMware vSphere), storage sanallaştırma, e-posta servisleri (tercihen GNU/Linux ortamlarında), DNS sunucu ve Apache HTTP Sunucularının yönetimi ve yapılandırılması ve temel ağ bilgisi hakkında tecrübeli olmanız gerekmektedir.

1 programcı alımı: Güncel programlama dillerinden minimum 2 tanesine hâkim olmanız beklenmektedir.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden birinden mezun olmuş olması istenmektedir.

2022 yılından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavının P – 3 puan türüne göre sıralama yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı İlanına Başvurular Nasıl Yapılacak?

Başvurularınızı 13-27 Eylül 2023 tarihleri arasında Ankara Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığının (https://pbs.ankara.edu.tr/basvuru) web sayfasından online olarak yapmanız gerekmektedir. Ankara iş ilanları olarak sunulmuştur. Şahsen veya posta yolu ile başvuru yapılmayacaktır.

Başvuru kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.