Kamu Bankaları 2.562 Banka Memuru Alacak! KPSS’siz

Kamu Bankaları 2.562 Banka Memuru Alacak! KPSS’siz

Kamu bankaları bünyesinde Resmi Gazete aracılığı ile kamu memur alım ilanları yayımlandı. Yayımlanmış olan ilana göre 2.562 banka memur alımı yapılacaktır. KPSS’siz yapılacak olan alım ilanları için ikamet şartının aranmadığı açıklanmıştır.

Kamu Bankaları İş İlanları

Ekim ve Kasım ayı içerisinde kamu bankası memur alımı ilanlarına göre Vakıfbank ve Ziraat Bankası bünyesinde istihdam edilmek üzere Şubelerde ve Genel Müdürlüklerde banka memuru alımı yapılacağı açıklandı. KPSS şartı olmadan yapılacak olan alım ilanı için Ziraat Bankası 577 Vakıfbank ise 1.985 olmak üzere toplam 2.562 banka memuru alımı yapılacağı açıklandı. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detaylarını sizlere aktarıldı.

Personel Alımı İlan Duyuruları

Ziraat Katılım Bankası 412 Kamu Personel Alımı

Ziraat Katılım Bankası Resmî Gazete üzerinden yayımlanmış olan ilana göre 3 farklı branşta 412 personel alımı yapacağını açıkladı. Alımlar, 250 servis görevlisi, 150 uzman yardımcısı ve 12 müfettiş kadrosunda gerçekleşecek olup her pozisyon için farklı şehirlerden müracaatların kabul edileceği açıklandı. Tüm ilanlara anlık ulaşmak için aşağıda bulunan cep uygulamamızı indirin.

KPSS şartı olmadan yapılacak olan alan ilanına göre adayların 24 Ekim 2023 tarihi itibari ile başvurularının kabul edildiği açıklandı. Online başvurular kabul ediliyor olup şahsen veya posta yolu ile yapılacak olan başvurular kurum tarafından değerlendirilme aşamasına alınmayacaktır. Başvuru yapmak detayları için tıklayınız.

Vakıfbank 1985 Kamu Personeli Alımı

Vakıfbank bünyesinde yayınlanmış olan ilanın detayları incelendiğinde, 200 müşteri iletişim merkezi memuru, 1.192 şube memuru, 1.052 idari işler memuru, 140 mühendislik alanında personel, 483 uzman yardımcısı, 5 hukuk mezunu. 110 müfettiş yardımcısı, 5 bilgisayar mühendisi ve 30 herhangi bir mühendislik bölümü mezunlarından alım yapılacağı açıklanmıştır. 81 şehir için yayınlanmış olan ilanlarda neredeyse her şubeye atama yapılacağı açıklanmıştır. Başvurular ise ikamet şartı olmadan kabul edilmeye başlanmıştır. Başvurular başlamış olup başvuru detayları ve başvuru ekranı için tıklayınız.

Ziraat Bankası 165 Memur Alımı

Ziraat Bankası kendi bünyesinde istihdam etmek üzere müfettiş ve uzman yardımcısı alımı yapacağını açıkladı. Bölüm şartı aranmaksızın lisans mezunlarından yapılacak olan ilanı için başvurular başlamış olup, son müracaat tarihinin 10 Aralık 2023 olduğu açıklandı. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.