Cumhuriyet’in 100. Yılında Kasım Ayı 81 İlden Personel Alım İlanları

Cumhuriyet’in 100. Yılında Kasım Ayı 81 İlden Personel Alım İlanları

Cumhuriyet'in 100. Yılına özel Kasım ayı personel alım ilanları yayımlandı. İlkokul, lise, önlisans ve lisans mezunlarında 81 şehirden kamu personel alımı yapılacağı açıklandı. Farklı kadro ve pozisyonlarda yapılacak olan alım ilanı için kurumlar.

Kamu Personel Alımı İş İlanları Güncel Yayınları

Kamu kurumları tarafından Cumhuriyet'in 100. Yılını özel iş ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Güncel olarak yayımlanmış olan ilanlara göre 6 kamu kurumu tarafından istihdam edilmek üzere farklı kadro ve pozisyonlarda en az ilkokul mezunu adaylardan personel alımı yapılacağı açıklandı. KPSS’li ve KPSS’siz olmak üzere 2 farklı kadroda gerçekleşecek olan alım ilanları için gerekli olan detaylar haberimizde verilmiştir. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detaylarını sunduk.

Kamu Personeli Alımı İş İlanları Detayları

TENMAK KPSS ’siz Kamu Personel Alımı

Türkiye Enerji, Nükleer ve Maden Araştırma Kurumu (TENMAK), kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 2 kamu personel alımı yapacağını açıkladı. KPSS 'siz yapılacak olan alım ilanı için görevinde en az 5 yıl deneyimli olan adaylardan ikamet şartı olmadan başvurular 6 Kasım 2023 tarihinde kabul edilecektir. Son başvuru tarihi ise 10 Kasım 2023 olarak açıklandı. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

Şehitkamil Belediyesi Zabıta Alımı

Gaziantep iş ilanları kategorisinde Şehitkamil Belediye Başkanlığı tarafından 35 zabıta memuru alımı yapılacağı açıklandı. Önlisans ve lisans mezunu adaylardan yapılacak olan alım ilanı için adayların ilgili alanlarda KPSS sınavından en az 50 taban puan almış olması gerekmektedir. Başvurular 4 Aralık 2023 tarihi itibariyle başlayacaktır. Başvuru detayları için tıklayınız.

İl Emniyet Müdürlüğü Sürekli İşçi Alımı

İl Emniyet Müdürlüğü İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu ilana göre en az lise veya dengi okullardan mezun olmuş olan adaylardan 2 kamu işçi alımı yapacağını açıkladı. KPSS şartı olmadan yapılacak olan alım ilanı için işe alınacak olan personeller kurum tarafından yapılacak olan kura işlemine göre belirlenecektir. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

Ziraat Bankası 165 Banka Memuru Alımı

Ziraat Bankası 165 banka memur alımı yapacağını açıkladı. KPSS şartı olmadan yapılacak olan alım ilanı için 4 farklı kadroda personel alımının gerçekleşeceği belirtildi. Alımlar kurum tarafından yapılacak olan mülakat sınavı sonucuna göre belirlenecektir. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

Boğaziçi Üniversitesi Tekniker ve Teknisyen Alımı

Boğaziçi Üniversitesi Rektörlüğü, 2 tekniker, 2 teknisyen, 14 mühendis ve 4 büro personel alımı yapacağını açıkladı. En az önlisans mezunu adaylardan yapılacak olan alım ilanı için son başvuru tarihinin 7 Kasım 2023 olduğu açıklandı. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

Karatay Belediyesi Zabıta Alımı

Konya iş ilanları kategorisinde Karatay Belediyesi 10 zabıta memuru alımı yapacağını açıkladı. Önlisans ve lisans mezunu adaylardan yapılacak olan alım ilanı için KPSS sınavından en az 70 taban puanı karşılıyor olmanız gerekmektedir. Başvuru detayları için tıklayınız.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.