Boğaziçi Üniversitesi KPSS 60 Puanla Memur Alımı Yapacak

Boğaziçi Üniversitesi KPSS 60 Puanla Memur Alımı Yapacak

Boğaziçi Üniversitesi, 24 Ekim 2023 tarihli Resmî Gazete üzerinden yayımlamış olduğu ilana göre memur alımı yapacağını açıkladı. Farklı kadro pozisyonları da yapılacak olan alıp ilanı için KPSS 60 taban puan ile 22 personel alımı yapılacağı belirtildi.

Memur Alımı İş İlanları

Boğaziçi Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 22 memur alımı yapacaktır. Lise önlisans ve lisans mezunlarından yapılacak olan alım ilanı için KPSS sınavına katılmış olmanız gerekmektedir. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detaylarını haberimizin detaylarında sizler için paylaşıyoruz.

Kamu Memur Alımı Başvuru Kriterleri

2 Tekniker Alımı: Ön lisans düzeyinde elektrik veya elektrik teknolojisi bölümlerinden mezun olmuş B sınıf sürücü belgesi olan ve Millî Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı olmak kaydı ile bilgi ters işletmenliği sertifikasına sahip olan adaylardan almıyor kılacaktır.

2 Teknisyen Alımı: Lise veya dengi okullarda okutulan elektrik elektronik teknolojisi bölümlerinden mezun olmuş olmanız gerekmektedir. Tercihen orta derecede İngilizce dil bilgisine sahip olmanız ve bilgisayar işletmeni sertifikasına sahip olmanız istenmektedir. Aktif olarak araç kullanıyor olmanız yanı sıra B sınıfı sürücü belgesi istenmektedir.

14 Mühendis Alımı: Elektrik, elektronik mühendisi, bilgisayar mühendisi, jeofizik mühendisi alımı yapılacaktır. Lisans düzeyinde ilgili bölüm mezunu olmanız gerekmektedir.

4 Büro Personeli Alımı: Ön lisans düzeyinde yönetimi ve yönetici asistanlığı, lise düzeyinde ise müzecilik veya sanat tarihi bölümlerinden mezun olmuş ilanın yayım tarihi itibari ile 36 yaşından gün almamış olan adaylardan alım yapılacaktır. Tercihen web sayfası hazırlama ve yönetimi konusunda bilgiye sahibi olmanız beklenmektedir.

Kamu Personel Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

İstanbul iş ilanları kategorisinde yayınlanmış olan güncel ilana başvurular 24 Ekim 2023 tarihi itibariyle başlamıştır. Son başvuru tarihi ise 7 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır.

Adaylar başvurularını kılavuzda belirtilen müracaat belgeleriyle birlikte Üniversitenin Hisar Kampüsünde bulunan başvuru noktalarından şahsen gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Posta veya online yapılacak olan başvurular kurum tarafından değerlendirilme aşamasına alınmayacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.