Kasım Ayı 6 Kamu Kurumu Memur Alımı ve Atamaları

Kasım Ayı 6 Kamu Kurumu Memur Alımı ve Atamaları

6 kamu kurumu tarafından Resmî Gazete aracılığı ile güncel Kasım ayı ilanları yayımlandı. Yayımlanmış olan ilanlara göre farklı kadro pozisyonlarda memur alımı ve atamaları gerçekleşecektir. En az ilkokul mezunu adaylardan başlamak kaydıyla yapılacak.

Kasım Ayı İş İlanları

6 kamu kurumu kendi bünyesinde istihdam etmek üzere memur alımı yapacağını açıkladı. İlkokul, lise önlisans ve lisans mezunu adaylardan yapılacak olan alım ilanlarına göre mülakat şartı olmadan ve mülakat ile işe alım gerçekleşecektir. Kurumlar tarafından yayımlanmış olan ilan detayları ve süreçlerini kamupersoneliliam.com yazar ekibi olarak ilanın detaylarında size sunduk.

Memur Alımı İlanları Detayları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Personel Alım

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı kendi bünyesinde istihdam etmek üzere personel alımı yapacağını açıkladı. KPSS şartı olmadan yapılacak olan alım ilanı için başvurular online olarak başlamıştır. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

Yargıtay Başkanlığı Kamu Memur Alımı İlanı

Yargıtay Başkanlığı kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 35 bin 500 TL maaş ile 4 kamu memur alımı yapacağını açıkladı. Kurum tarafından işe alınacak olan personeller KPSS puan sıralamasına göre alınacak olup ayrıyeten mülakat sınavı yapılacağı belirtildi. Lisans mezunu adaylardan müracaatların kabul edileceği açıklandı. Başvuru yapmak ve detaylar için tıklayınız.

Savunma Sanayii Başkanlığı Devlet Memuru Alımı

Savunma Sanayii Başkanlığı kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 7. derece kadroda 32 devlet memuru alımı yapacağını açıkladı. 13 farklı grupta gerçekleşecek olan alım ilanı için yazılı ve sözlü mülakat sıralamasına göre işe alınacak olan personeller belirlenecektir. Başvuru yapacak olan adayların mühendislik fakültelerinden istenilen bölümlerden mezun olmuş olması gerekmektedir. Son başvuru tarihi ise 13 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

AFAD KPSS’siz Memur Alımı

AFAD, KPSS şartı olmadan 81 şehirden başvuruların kabul edilmesi şartı ile memur alımı yapacağını duyurdu. Kurum tarafından istihdam edilmek üzere işe alınacak olan personellerin en az 10 yıl mesleki deneyim kazanmış olması gerekmektedir. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

İBB Kamu İşçi Alımı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan İSPER bünyesinde 30 işçi alımı yapılacağı açıklandı. Kadın ve erkek adaylardan yapılacak olan alım ilanı için başvurular başlamıştır. Son başvuru tarihi ise 4 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır. En az ilköğretim mezunu adaylardan müracaatlar kabul edilecektir. Başvuru yapmak ve detayları için tıklayınız.

EGM Sağlık Memuru Alımı

Emniyet Genel Müdürlüğü, KPSS 60 taban puan ile yazılı ve sözlü sınav sıralamasına göre sağlık memuru alımı yapacağını açıkladı. Hemşire unvanında yapılacak olan alım ilanı için en az 3 yıl alanınızda deneyimli olmanız gerekmektedir. Son başvuru tarihi ise 10 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır. Başvuru yapmak ve detaylar için tıklayın.

Cep uygulamamızı indirerek anlık ilanlara ulaşabilirsiniz.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.