İLBANK İkametsiz İlan! 30 Bin TL Maaşla Banka Memuru Alınacak

İLBANK İkametsiz İlan! 30 Bin TL Maaşla Banka Memuru Alınacak

İLBANK üzerinden yayımlamış olduğu ilana göre banka memuru alımı yapacağını açıkladı. İkametsiz yapılacak olan alım ilanı için ortalama 30 bin TL maaş ödemesi yapılacağı açıklandı. Alım yapılacak kadro ve detayları haberde verilmiştir.

Güncel Banka İş İlanları

İLBANK, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere farklı kadro ve pozisyonlarda banka memuru alımı yapacağını duyurdu. Türkiye'nin önde gelen bankalarından iletişim, medya, inşaat, baskı hizmetleri, madencilik ve turizm sektöründe faaliyet gösteren İLBANK madencilik ve metalurji sektöründe alım yapacağını açıkladı.

81şehirde bulunan şubelerine, kadro için istenen şartları sağlayan adaylardan alınacak olan müracaatlar online olarak banka tarafından kabul edilmeye başlanmıştır. Daimî kadro da yapılacak olan alım ilanı için gerekli olan şartları haberimizde kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak sizlere sunduk.

Banka Personeli Alımı Unvanları Belli Oldu

Dijital baskı elemanı HSE yöneticisi, dijital baskı operatörü, vale, reklam satış yönetmeni, performans mühendisi, genç personel ve gece aşçısı mesleklerinde alım yapılacaktır.

Banka Personel Alımı Başvuru Koşulları Nedir?

Dijital baskı elemanı alımı: Matbaa, meslek lisesi ve endüstri meslek lisesi mezunlarından yapılacak olan alım için kalite ve müşteri odaklı iş yaklaşımına sahip olmanız ve haftalık verilen izin günlerini hafta içi kullanmanız istenmektedir.

HSE yöneticisi alımı: Maden operasyon alanlarında özellikle sabit tesislerde deneyim kazanmış olan adaylardan yapılacak olan alım ilanına acil durum olasılıklarının öngörülmesi ve oluşabilecek acil durumların önüne geçilmesinde tecrübeli olan adaylardan alım yapılacaktır.

Dijital baskı operatörü alımı: Dijital baskı alanında deneyimli olan ve grafik bilgisi olan adaylardan yapılacak olan alım ilanına göre mesleki anlamda en az 2 yıl çalışma hayatı geçirmiş olmanız gerekmektedir.

Vale alımı: Engelli personel alımı kadrosunda yapılacak olan alım ilanına göre B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olmanız ve alanınızda minimum 2 yıl deneyim kazanmış olmanız istenmektedir.

Reklam satış yönetmeni alımı: Üniversitelerin tercihen lisans mezunu olan ve Microsoft Office programlarını etkin bir şekilde kullanan adaylardan alım yapılacaktır.

Performans mühendisi alımı: İyi derecede İngilizce bilen ve analitik düşünebilen takım çalışmasına yatkın olarak çalışabilen adaylardan alım yapılacaktır.

Genç personel alımı: Bu kadro için staj fırsatı kategorisinde yayımlanmıştır. Önlisans ve lisans, öğrenci ve mezunlarına alım yapılacaktır.

Gece aşçısı alımı: Tercihen lise turizm otelcilik bölümü mezunlarından alım yapılacaktır. Kalfalık ve ustalık belgesine sahip olmanız istenmektedir.

İşçi Alımı İlanına Başvurular Nasıl ve Ne Zaman Yapılacak?

https://www.ilbank.gov.tr/personelbasvuru/login adresi üzerinden online başvurular alınmaktadır.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.