Albaraka Ekim Ayı Banka Personeli Alım İlanları Yayımladı

Albaraka Ekim Ayı Banka Personeli Alım İlanları Yayımladı

Albaraka kendi bünyesine istihdam etmek üzere personel alımı yapacağı açıklamasında bulundu. Personel alımlarının birçok kadroda gerçekleştiği ilanda belirtildi. Ekim ayı banka personel alımı ilanları...

Banka Personeli Alımı İş İlanları

Albaraka Türk Katılım Bankası bir güncel ilanda bulundu. Banka farklı illerde bulunan şubelerine personel alımı yapacağını duyurdu. 81 şehirden kabul edilecek olan alım ilanında dair detayları kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak sunduk.

Banka Memuru Alımı İş İlanları Koşulları

Otorizasyon ve Sertifikasyon Servisi Yöneticisi alımı için adayların alanınsa minimum 5 yıl tecrübeye sahip olmaları, yüksek derecede sözlü ve yazılı İngilizce dil bilgisine hâkim bulunmaları gerekmektedir.

Genç Albaraka Akademisi alımı için adayların faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli olmaları, okul zamanında hafta içi minimum 2 gün çalışabilecek kapasitede bulunmaları, önceki dönem derslerini yeterli olarak tamamlamış olmaları, yüksek derecede İngilizce biliyor olmaları gerekmektedir.

Ödeme Sistemleri Yönetmeni alımı için adayların iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip olmaları, ilgili alanda en az 6 yıl deneyime sahip olmaları, takım çalışmasına uyumlu olmaları gerekmektedir.

Mobil Gişe Personeli alımı için adayların Sigortacılık, Bankacılık, Muhasebe vb. ön lisans bölümlerinden diplomaya sahip olmaları ve herhangi bir seyahat engeli bulunmuyor olmaları gerekmektedir. Ayrıca tercihe İngilizce veya Arapça biliyor olmaları başvuru şartları arasındadır.

Wep Portal Yöneticisi alımı için adayların herhangi bir üniversitenin öncelikle Mühendislik fakültesi olmak üzere İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Fakültesi vb. lisans diplomasına sahip olmaları, Google Analytics, Adjust, Firebase açarlarına hâkim olmaları, grup çalışmasına yatkın bulunmaları gerekmektedir.

Yatırımcı İlişkileri Uzman Yardımcısı alımı için adayların herhangi bir üniversitenin 4 yıllık örgün eğitim veren bölümlerinden diplomaya sahip olmaları, teori ve pratikte yüksek derecede İngilizce bilgisine sahip olmaları, yüksek derecede MS Office programlarına hâkim olmaları gerekmektedir.

İnsan Kaynakları Analitiği Kıdemli Uzmanı alımı için adayların teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor olmaları, uygulamalı İstatistik/ Matematik alanlarında donanımlı geçmişe sahip olmak, planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş bulunan, tercihen herhangi bir üniversitenin İşletme Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden diplomaya sahip olmaları gerekmektedir.

Mobil Bankacılık ve Geliştirme Servisi Uzmanı alımı için adayların ilgili alanda en az 2 yıl deneyine sahip olmaları, yüksek derece sözlü ve yazılı İngilizce dil bilgisine sahip olmaları gerekmektedir.

Albaraka Banka İlanı Personel Alımı Başvuru Şekli

Banka tarafından ekim ayı kapsamında yayımlanmış olan yeni ilanlara başvurularınızı aşağıda vermiş olduğumuz link üzerinden çevrimiçi sistem aracılığı ile gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Başvuru yapmak için tıklayınız.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum