TEB En Az Lise Ekim Ayı Banka Memuru Alımı İlanı

TEB En Az Lise Ekim Ayı Banka Memuru Alımı İlanı

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), kendi bünyesinde istihdam etmek üzere banka memuru alımı yapacağı açıklamasında bulundu. Göreve alınacak adayların en az lise mezunu olmaları şartı arandığı ilanda belirtildi. Peki diğer aranan şartlar nelerdir?

Banka Memuru Alımı İş İlanları

Türk Ekonomi Bankası bir güncel ilanda bulundu. Banka farklı illerde bulunan şubelerine personel alımı yapacağı açıklamasında bulundu. 81 şehirden başvuruların kabul edileceğine dair açıklama yapıldı. Lise, önlisans ve lisans mezunlarından yapılacak olan alım ilanı için gerekli olan detayları kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak sunduk.

Personel Alımı İş İlanı Detayları ve Kadro Açıklaması

Bireysel Müşteri İlişkileri alımı için adayların SPK temel düzey lisansına sahip olmaları, portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde minimum 5 yıl, yönetici yardımcısı için minimum 3 yıl tecrübeye sahip olmaları, üniversite diplomasına sahip olmaları gerekmektedir.

Özel Bankacılık Müşteri Hizmetlerini Yetkilisi alımı için adayların minimum önlisans diplomaya sahip olmaları ve Çağrı Merkezinde minimum 2 yıl çalışma deneyiminde bulunmuş olmaları gerekmektedir.

Şube Kobi Müşteri İlişkileri Yöneticisi alımı için adayların yönetici pozisyonu için KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde en az 5 yıl deneyimli olmaları ve kredi değerlendirme, mali analiz, dış ticaret ve finansmanı konuşmalarında bilgili bulunmaları gerekmektedir.

Müşavir Avukat/ Avukat alımı için adayların hukuk fakültesi diplomasına sahip olmaları, İngilizce bilgisine hâkim olmaları, iletişim ve organizasyon yeteneklerinin gelişmiş olmaları gerekmektedir.

Müşteri İlişkileri Yöneticisi alımı için adayların mali analiz ve kredi değerlendirme konularında bilgiye sahip bulunmaları, portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde deneyime sahip olmaları, bölgesinde portföy yönetimine hâkim bulunmaları ve dinamik çalışma ortamına adapte olabilmeleri gerekmektedir.

Makam Şoförü alımı için adayların en az lise diplomasına sahip bulunmaları, minimum 5 yıl Kurumsal firmalarda makam şoförlüğü yapmış ve düzgün diksiyona sahip olmaları gerekmektedir.

Kobi Müşteri İlişkileri Yöneticisi alımı için adayların herhangi bir üniversitenin İktisat, İşletme veya eşdeğer bölümlerinden diplomaya sahip bulunmaları, yenilikçi ve yaratıcı olmaları, takım çalışmasına yatkın olmaları gerekmektedir.

Trabzon Şube Kobi Müşteri İlişkileri Yönetici alımı için adayların satış yetkinliği yüksek ve hedef odaklı çalışıyor olmaları, analitik düşünme yapısına hâkim bulunmaları gerekmektedir.

Müşteri İlişkileri Yöneticisi alımı için adayların müşteri ve sonuç odaklı düşünebiliyor olmaları, risk yönetimde başarılı bulunmaları, kredi değerlendirme ve dış ticaret konularında bilgili olmaları gerekmektedir.

İşletme Yöneticisi alımı için adayların herhangi bir üniversitenin 4 yıllık lisans bölümlerinden diplomaya sahip olmaları, kredi değerlendirme ve mali analiz konularında bilgiye sahip olmaları gerekmektedir.

Avrupa 2 Bölgesi- Bölge Destek Görevlisi alımı için adayların muhaberat, yazışma, klasman vb. işletmeleri yürütebilecek yeteneğine sahip olmaları gerekmektedir.

Özel Bankacılık Müşteri İlişkileri Yöneticisi alımı için adayların en az 5 yıl tecrübeye sahip bulunmaları, yüksek derecede İngilizce biliyor olmaları, herhangi bir üniversitenin ilgili bölümünden diplomaya sahip olmaları gerekmektedir.

Satış Ticari Mobil Satış Temsilcisi alımı için adayların minimum lisans veya önlisans diplomasına sahip olmaları, problem çözme yeteneği gelişmiş olmaları, analitik sonuç odaklı bulunmaları, grup çalışmasına hâkim bulunmaları gerekmektedir.

Banka Personeli Alımı Başvuru Süreci

Ekonomik Bankası tarafından yapılacak olan personel alımı başvurular aşağıda verilmiş olan link üzerinden online olarak gerçekleşecektir.

Başvuru yapmak için tıklayınız.

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.