Aktif Yatırım Bankası Deneyimli Deneyimsiz Banka Personeli Alımı

Aktif Yatırım Bankası Deneyimli Deneyimsiz Banka Personeli Alımı

Aktif Yatırım Bankası, resmi internet sitesi aracılığı ile yayımlanmış olan ilana göre banka personeli alımı yapılacağı açıklandı. KPSS şartı olmadan yapılacak olan alım ilanı için deneyimli ve deneyimsiz personel alım yapılacağı belirtildi. Detaylar...

Banka Personeli Alımı İş İlanı

Aktif Yatırım Bankası, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere banka personeli alımı yapacağını açıkladı. Farklı illerde şubesi bulunan banka tarafından birçok ilde banka personeli kadrosunda alımlar yapılacağı belirtildi. İkamet şartı olmadan 81 şehirde bulunan vatandaşlardan kabul edilecek olan alım ilanı için başvuruların nasıl yapılacağı ve detaylarına dair sürece kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak sizlere sunduk.

Personel Alımı Unvanları ve Kadroları

Müfettiş, N Kolay Resmi Yazışma/Operasyon Uzman Yardımcısı, N Kolay Chargeback/Harcama İtirazı Uzmanı, Müşteri İşlemleri Yetkilisi- İzmir, İç Kontrol Bilgi Sistemleri Uzman Yardımcısı/Uzman, Bilgi Teknolojileri Müfettişi/Müfettiş Yardımcısı Stajyer- Gaziantep,

Ecopos Çağrı Merkezi Uzman Yardımcısı, Fon Operasyonları Uzmanı, Hazine Operasyon Uzmanı, Uluslararası Ödemeler Uzmanı, İştirakler Konsolidasyon Müdürü, Özel Bankacılık Yöneticisi-Ankara Muhasebe Uzmanı, Kurumsal Bankacılık Portföy Yöneticisi, Banka Bütçe Yönetimi Uzmanı, Sermaye Piyasaları Uzmanı, Upt Şube Gişe Yetkilisi, E-Kent Proje Satış Destek Mühendisi ve Upt Saha Satış Yöneticisi alımı yapılacaktır.

Memur Alımı Başvuru Koşulları

İlana başvuru yapacak olan adayların Microsoft Office programlarını etkin bir şekilde kullanabiliyor olması ve iletişim becerilerinin yüksek olması istenmektedir. Hızlı ve analitik düşünebilen ve takım çalışmasına yatkınlık gösteren adaylardan yapılacak olan alımlar için öğrenme ve gelişime açık olmanız istenmektedir.

Dinamik bir ortamda ekip ruhuyla hızlı ve hatasız çalışmaya özen gösteren kişilerden alım yapılacaktır. Söz konusu kadrolara müracaat yapabilmeniz için üniversitelerin lisans düzeyinde ilgili bölümlerden mezun olmuş olmanız istenmektedir.

Bazı kadrolar için deneyim şartı aranırken, bazı kadrolar için deneyim şartı aranmamaktadır. Bu nedenle başvuru yaparken, başvuru yapmış olduğunuz kadronun detaylarını dikkatli bir şekilde incelemeniz gerekmektedir.

Kamu Personel Alımı Başvuru Şekli ve Süreci

Aktif Yatırım Bankası tarafından güncel olarak yayımlanmış olan ilana müracaatlar başlamıştır. Aşağıda verilen link aracılığıyla başvurularınızı online olarak yapabilirsiniz. Başvuru linki: https://www.aktifbank.com.tr/hakkimizda/yetenek-ve-gelisim/kariyer-yonetimi

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.