10 Kamu Kurumu Kadrolu 33 Bin Memur Alımı Başvuruları Başladı

10 Kamu Kurumu Kadrolu 33 Bin Memur Alımı Başvuruları Başladı

10 kamu kurumu bünyesinde güncel olarak yayımlanmış olan ilanlara göre kadrolu 33 bin memur alımı yapılacak. Memur alımı başvuru şartları ve detayları haberimizin içeriğinde verilmiştir.

Kamu Kurumu Güncel İlanları

Yayınlanmış olan Resmi Gazete ilanlarına göre alım yapacak. Devlet kurumları şu şekildedir; Bursa Uludağ Üniversitesi, Enerji Piyasası Düzenleme kurumu Başkanlığı, Milli Savunma Bakanlığı, Tasarruf mevduatı Sigorta Fonu Başkanlığı, İzmir Bakırçay Üniversitesi, Ankara Hacı Bektaşi veli Üniversitesi, TÜBİTAK, Sağlık Bakanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İŞKUR üzerinden yapılacak olan hastanelere alım yapılacaktır.

Bursa Uludağ Üniversitesi Personel Alımı

Üniversite birimlerinde istihdam edilmek üzere 140 hemşire, 30 destek personeli, 5 sağlık teknikeri, 2 diğer sağlık teknikeri, 12 güvenlik görevlisi ve 1 tekniker alımı yapılacaktır. Üniversitenin resmi internet site sitesinden online alınacak başvurular 27 Mart tarihinde başlamıştır. Adaylar başvurularını 10 Nisan tarihine kadar yapmış olmaları gerekmektedir. Başvuru detayları için tıklayınız.

EPDK 40 Devlet Memuru Alımı

Resmi Gazete üzerinden yayımlanmış olan ilana göre kamu kurumu 40 devlet memuru alımı yapacaktır. Uzman yardımcılığı kadrosunda yapılacak alımlar için adaylar başvurularını 27 Nisan ve 14 Nisan tarihleri arasında yapmaları gerekmektedir. Birden fazlaya kadroda alım yapılacağı için adaylar yalnızca bir kadroya başvuruda bulunabilirler. Başvuru detayları için tıklayınız.

Milli Savunma Bakanlığı 8 kamu personeli alımı

Savunma Bakanlığı, 8 bilişim personeli kadrosunda alım yapacaktır. İşe alımlar sözlü sınavda alınacak başarı puanına göre gerçekleşecektir. Başvurular bakanlık tarafından alınmaya başlamış olup 9 Nisan son başvuru tarihi olarak açıklanmıştır. Başvuru detayları için tıklayınız.

TMSF 10 Devlet Personeli Alımı

Söz konusu kurum kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 10 devlet personeli alımı için ilana çıktı. Başvuru yapacak olan adayların 2.022 KPS sınavından en az 70 puan almış olması gerekmektedir. Ayrıca adayların 35 yaşını tamamlamamış olması istenmektedir. İlana başvurular başlamıştır ve 12 Mayıs 2023 tarihi son başvuru tarihi olarak açıklanmıştır. Başvuru detayları için tıklayınız.

İzmir Bakırçay Üniversitesi 18 kamu işçi alımı ilanı

Üniversite ana yerleşkede ve Bünyesine bağlı bulunan meslek yüksekokullarında istihdam etmek üzere en az lise mezunu adaylardan 18 farklı kadroda işçi alımı yapılacaktır. Başvurular başlamış olup 11 Mayıs 2023 son başvuru günüdür. Başvuru detayları için tıklayınız.

memur-alimi.jpg

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi 180 personel alımı ilanı

Üniversite KPSS taban puansız personel alımı yapacağını açıkladı. 13 branşta 180 personel alımı için başvurular başladı. Başvurularınızı üniversitenin Personel Daire Başkanlığına şahsen 11 Nisan 2023 Salı gününe kadar tamamlamış olmanız gerekmektedir. Başvuru detayları için tıklayınız.

TÜBİTAK 367 Devlet memuru alımı

Resmi Gazete üzerinden yayınlanmış bu ilana başvuru yapacak olan adaylardan KPSS puan şartı istenmemektedir. KPSS sınavına katılmamış olan adaylar da başvuru yapabileceklerdir. Başvurularını 17 Nisan tarihine kadar tamamlamış olmaları gerekmektedir. Başvurular İŞKUR üzerinden alınacaktır. Araştırmacı hizmet grubu personel alımı ilanı detayları için tıklayınız.

Sağlık Bakanlığı 31.600 sağlık personeli alımı

Sağlık Bakanlığı tel tarafından bu hafta ikincisi yayınlanan ilanlara bir yenisi daha eklendi. Yeni yayımlanmış olan ilana göre en az lise mezunu adaylardan başvurular alınacaktır. Birçok farklı kadroda yapılacak olan alımlar için adayların ÖSYM sitesi üzerinden tercih belirtmesi gerekmektedir. Başvuru detayları tüm tıklayınız.

İŞKUR üzerinden hastanelere mülakatınız personel alımı

İŞKUR hastanelere düzenli olarak farklı kadrolarda ve mesleklerde personel ve işçi alımı yapmaktadır. Nisan ayının gelmesiyle birlikte İŞKUR ilanlarına birçok yeni ilan eklenmiştir. Yeni ilanlara ulaşmak ve başvuru yapmak için tıklayınız.

Resmi Gazete ilanları

Kamu Personeli Alımı

Son Dakika İlanlar

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.