Bakırçay Üniversitesi 18 Güvenlik Görevlisi ve Kamu İşçi Alımı

Bakırçay Üniversitesi 18 Güvenlik Görevlisi ve Kamu İşçi Alımı

Bakırçay Üniversitesi güvenlik görevlisi ve kamu işçi alımı yapıyor. 18 kadro ile yapılacak olan alıma en az lise mezunu adaylar başvuru yapacaklardır. başvuru şartları nelerdir? İşte detaylar...

Bakırçay Üniversitesi 18 Güvenlik Görevlisi ve Kamu İşçi Alımı Detayları

İZBÜ (İzmir Bakırköy Üniversitesi) kamuoyuna sunmuş olduğu ilanda hem kadın hem de erkek personel alımı yapacağını, her kadro için cinsiyet bildiriminde bulunarak açıkladı. Ortaöğretim, önlisans ve lisans mezunlarını ilgilendiren işçi alımı; KPSS sınavının P3, P93 ve P94 puan türlerinden gerçekleşecek. 28 Mart Salı günü itibariyle başvurular kabule dilmeye başladı. Yaklaşık 2 hafta sürecek olan başvuru kabul sürecinin ardından başvuru değerlendirmesi yapılacak. Sonuç açıklaması için belirlenen tarih 17 Nisan 2023’tür.

Personel Alımı Özel ve Genel Şartlar

Bildirilen üç farklı branşa özgü olarak, Üniversite Rektörlüğü tarafından istenen özel şartlar mevcuttur. Bu özel şartlar şu şekilde özetlenebilir.

18 açık kontenjandan 15’i büro personellerine aittir. Büro personelliği kadrosuna 10 erkek, 5 kadın işçi alımı yapılacaktır. 1 kadro için lisans ve 17 kadro için ise önlisans mezunu adayların başvuruları kabul edilecektir.

1 Koruma ve Güvenlik Personel alımı yapılacaktır. Bu branş için erkeklerden gelecek müracaatlar kabul görecektir. İstenen boy uzunluğu en az 1.70 metredir. Metreden sonra gelen santimetre cinsindeki son iki rakama 15 sayısı eklenerek en fazla kilo, 13 sayı çıkarılarak da en düşük kilo sınırı elde edilecektir. Örneğin 1.70 metre boya sahip olan bir adaydan beklenen kilo sınırları şu şekildedir. 70+15= 85 kilo maksimum kilo sınırıdır. 70-13= 57 kilo ise sahip olması gereken en düşük kilo sınırıdır. Bu kadroya başvuracak adayların vücutlarında görünür bölgelerinde dövme olmaması gerekmektedir. Son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, bu pozisyona başvuracaklardan istenen diğer bir şarttır.

izmir-bakircay-universitesi-koruma-guvenlik-bahcivan-ve-buro-personeli-alimi.jpg

Geriye kalan son 2 kişilik kadro ise bahçıvanlara ayrılmıştır. Bahçıvanlardan biri ortaöğretim mezunu adaylardan diğeri ise Peyzaj ve Çevre Tasarımı, Peyzaj, Süs Bitkileri Yetiştiriciliği, Peyzaj Uygulama ve Süs Bitkileri, Peyzaj ve Süs Bitkileri, Peyzaj ve Süs Bitkileri Yetiştiriciliği bölümlerinden mezun önlisans mezunları arasından seçilecektir.

Tüm adaylardan beklenen yaş sınırı ise 35 olarak bildirilmiştir. 36 yaşından gün almamış olan adayların diğer şartları sağlaması ile birlikte müracaatta bulunmaları beklenmektedir.

Başvuru Şekli ve Başvuru Süresi

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar İzmir Bakırçay Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı’na müracaat etmelidir. Gazi Mustafa Kemal Mahallesi, Kaynaklar Caddesi, Seyrek, Menemen / İZMİR açık adresine şahsen yapılacak olan müracaatların dışında hiçbir başvuru şekli kabul edilmemektedir. 28 Mart tarihinde başlayan müracaat kabulleri 11 Nisan 2023 günü mesai bitiminde sonlanacaktır.

İzmir İş İlanları

Güvenlik Görevlisi Alımı

İşçi Alımı İlanları

Güncel İlanlar

Resmi Gazete İlanları

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.