AHBVÜ KPSS Taban Puansız 13 Branştan 180 Personel Alımı Başladı

AHBVÜ KPSS Taban Puansız 13 Branştan 180 Personel Alımı Başladı

Ankara Hacı Bektaşi Üniversitesi 180 personel alımı başvuruları başladı! Üniversite tarafından alımlardan KPSS taban puanı şartı aranmamaktadır. 13 branşta yapılacak olan alımlar için başvurular ne zaman yapılacak?

AHBVÜ Personel Alımı İlanı Detayları

En az lise mezuniyet şartı ile üniversite kadrosunda yer almak isteyen vatandaşlar için yeni bir iş imkanı sunuluyor. Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi 13 branştan açık kadrolarını bildirdi. Şoför, Temizlik Personeli, Koruma ve Güvenlik Görevlisi, Aşçı, Büro Personeli, Kütüphaneci, Spor Uzmanı, Bakım Onarım Personeli, Bahçe Bakım Personeli, Kütüphaneci, Tekniker, Teknisyen, Makine Mühendisi ve Genel Destek Personel alımı ilanları yayınlandı. İlanda başvuracak adaylardan beklenen nitelikler ile birlikte başvuru süreçleri hakkında bilgilendirme yer aldı. İşte merak edilen soruların cevapları

Branşlara Ait Kadro Sayıları ve Mezuniyet İstemi

Kurum tarafından gerçekleştirilecek olan 180 personel alımı, 13 farklı branş dahilinde şu kadro sayıları ile yapılacaktır. 55 Büro Personeli, 3 Spor Uzmanı, 30 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 8 Şoför, 5 Aşçı, 2 Bahçe Bakım Personeli, 3 Bakım Onarım Personeli, 63 Temizlik Personeli, 2 Genel Destek Personeli, 2 Kütüphaneci, 1 Makine Mühendisi, 3 Tekniker ve 3 Teknisyen ile birlikte 180 kişilik personel alımı ve işçi alımı gerçekleşmiş olacaktır.

55 Büro Personeli arasından 2 ortaöğretim, 18 önlisans ve 35 kişi ise lisans mezunu şartları ile alınacaktır. Spor Uzmanlığı için Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu veya Spor Bilimleri Fakültesi lisans mezuniyeti aranmaktadır. 30 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı 22 erkek ve 8 kadın şeklinde gerçekleşecektir. 19 kişi ortaöğretim mezunu olurken, 11 personel önlisans mezuniyet şartı ile işe alınacaktır. 8 Şoförden 3’ü önlisans, 5’i ortaöğretim mezunu şartıyla kadroya dahil edilecektir. 5 Aşçının ilgili bölümlerden ve önlisans mezunu olması gerekmektedir. 2 Bahçe Bakım Personeli ortaöğretim, 3 Bakım Onarım Personelini 2’si ortaöğretim, 1’i önlisans mezunu olacaktır. 63 Temizlik Personeli için 48 Erkek, 15 Kadın personel alımı yapılacağı bildirişmiştir. Ayrıca bu branştan işçi alımı ortaöğretim mezuniyet şartını talep etmektedir. 2 Genel Destek personelliği için önlisans mezuniyet koşulu vardır. 2 Kütüphaneci ve 1 Makine Mühendisi için kendi bölümlerinden lisans mezunu olmaları istenmektedir. 3 Tekniker önlisans mezuniyeti, 3 teknisyen branşı için başvurularda ise ortaöğretim mezuniyet şartı istenmektedir.

personel-alimi.jpg

AHBVÜ Personel Alımı Başvuruları

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi personel alımı başvuruları sadece kurumun adresine şahsen müracaat ile kabul edilecektir. Başvuru kabulleri bugün (28 Mart) itibariyle başlamış olup 11 Nisan 2023 Salı günü mesai bitimine kadar devam edecektir. Başvurular Üniversite Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı’na müracaat edilmesi suretiyle başvuru işlemi gerçekleştirilmiş olunacaktır. İlan içeriğinde Üniversite açık adresi şu şekilde bildirilmiştir. ‘Yücetepe Mahallesi, 85. Cadde No: 8 Posta Kodu: 06570 Çankaya / Ankara’dır.

Üniversite Personel Alımı

Üniversite İşçi Alımı

Ankara İş İlanları

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum