Devlet Üniversitesi 190 Sağlık Personeli ve İşçi Alımı

Devlet Üniversitesi 190 Sağlık Personeli ve İşçi Alımı

Devlet Üniversitesi Resmi Gazete üzerinden yayımlamış olduğu ilana göre 190 sağlık personeli ve işçi alımı yapacağını duyurdu. Başvuru kılavuzu ile şartlar belli oldu! İşte detaylar...

Devlet Üniversitesi Sağlık Personeli ve İşçi Alımı İlanı

Üniversite Resmi Gazete üzerinden yayımlamış olduğu ilana göre 190 sağlık personeli ve işçi alımı yapacağını duyurdu. Başvuru yapacak olan adaylar üniversite hastanesinde görevlendirilecektir. En az lise mezunu adaylar başvuru yapabileceklerdir. Adayların KPSS sınavından 60 ve üzeri puan alması, başvurular için aranan şartlar arasında yerini almıştır.

Personel Alımı Başvuru Şartları Nedir?

140 hemşire alımı: Başvuru adaylarının lisans hemşirelik programından mezun olması gerekmektedir. Son başvuru tarihi itibariyle 30 yaşını aşmış olan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır. Ayrıca vardiyalı çalışma sisteminde çalışmasına engel olacak sağlık ve benzeri engellerinin bulunmaması gerekir.

30 destek personeli alımı: Lise kurumlarının yaşlı hizmetleri, engelli bakımı, hasta bakımı, yaşlı bakımı bölümlerinden birinden mezun olan adaylar başvuru yapabileceklerdir. Ayrıca bu kadro için sağlık hizmetleri ebe yardımcılığı, hemşire yardımcılığı, sağlık bakım teknisyenliği adaylarından da başvuru alınacaktır. Adayların online başvuru sistemine diplomalarını yüklemeleri gerekmektedir.

3 sağlık teknikeri alımı: Meslek Yüksekokulu tıbbi görüntüleme teknikleri bölümü ve radyoloji bölümü mezunlarından alım yapılacaktır.

saglik-personeli-alimi.jpg

2 sağlık teknikeri alımı: Sağlık teknikeri kadrosu için anestezi veya anestezi teknikerliği ön lisans bölüm mezunları başvuru yapabileceklerdir. Harici eğitim şartlarında başvuru alınmayacaktır.

2 diğer sağlık personeli: Lise tıbbi laboratuvar alanı veya tıbbi laboratuvar teknisyenliği bölümü mezunlarından alım yapılacaktır.

1 tekniker alımı: Söz konusu da kadroya başvuru yapacak olan adayların elektrik ve elektronik teknolojisi, elektrik veya elektronik teknolojisi, elektrik elektronik veya elektrik elektronik teknikerliği, önlisans bölümlerinden mezun olması gerekmektedir.

12 güvenlik görevlisi alımı: Savunma ve güvenlik, kamu güvenlik ve asayişini sağlanması, özel güvenlik ve koruma bölümü mezunlarından alım yapılacaktır. Adayların bu bölümlerden 2 yıllık eğitim almış olması gerekmektedir. Ayrıca adaylardan son başvuru tarihi itibariyle geçerlilik süresi devam eden silahsız veya silahlı özel güvenlik kartına sahip olması da aranan şartlar arasındadır.

Memur Alımı Başvuru Süreci Nasıl İşleyecek?

Bursa Uludağ Üniversitesi tarafından yayınlanan bu sözleşmeli personel alımı ilanına başvurular, 27 Mart 2023 ve 10 Nisan 2023 tarihleri arasında alınacağı açıklanmıştır. Adaylar başvurularına ilgili üniversitenin online sitesi üzerinden gerçekleştirecek olup, şahsen veya. Posta yoluyla başvurular dikkate alınmayacaktır.

Bursa iş ilanları

Üniversite iş ilanları

Sağlık personeli yeni ilanlar

Kamu işçi alımı ilanları

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Kültür ve Sanat