10 Kamu Kurumu 631 Personel, Memur ve Kamu Personeli Alımı Başvuruları

10 Kamu Kurumu 631 Personel, Memur ve Kamu Personeli Alımı Başvuruları

10 kamu kurum ve kuruluşları devlet dairelerine 631 personel alımı, memur alımı ve kamu personeli alımı başvuru ilanları yayınladı. Kimler devlet memuru olabileceği detayları yazımızda…

10 Kamu Kurumu 631 Memur, Personel ve Kamu Personeli Alımı İlanları
Kurum listeleri ile birlikte başvuru kılavuzlarına kolay ulaşım için her haberin başlığına (mavi yazan) link adresleri yerleştirilmiştir. Başlığa tıklayan aday o alımla alakalı tüm detaylara ulaşabilir. Başvuru yerleri, şekilleri ve tarihleri detaylarda yer almaktadır.

Merkez Bankası 40 Uzman Yardımcısı Alımı

Merkez Bankası 40 kamu personeli alımı yapıyor. Alımı yapılacaklar için başvurular başladı. Banka memuru olma şartları neler? Banka başvuruları 4 Ekim 2021 tarihi bitimine kadar yapılacak.

İŞKUR Danışma Memuru Alımı

İş Kurumu 2 danışma memuru alımı yapılacağı açıklandı. Başvuruları 28 Eylül 2021 tarihi bitimine kadar elektronik ortamda yapılacak. Türkiye İş Kurumu alımı Bilişim Teknolojileri Destek birimine yapacaktır.

Dışişleri Bakanlığı Sekreter Alımı

Dışişleri Bakanlığı ilanlarına başvuru ve istihdam nasıl yapılacağı kılavuz şeklinde sunuldu. En az lise mezunu olan adaylar başvurularını nasıl yapacak. Yurtdışına istihdam edilmek üzere 2 sekreter alımı yapılacağı açıklandı.

HSK 10 Memur Alımı

Hakimler ve Savcılar Kurulu 10 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Alımı yapılacak veri hazırlama ve kontrol işletmeni ile hizmetli alımı yapılacak. Başvuru formu sunuldu.

İŞKUR İSDEP Personel Alımı

Türkiye İş Kurumu Proje Uygulama Desteği İçin Bireysel Danışmanlık Hizmetleri Alımı kamu personeli alımı duyurusu yayınladı. Yayınlanan ilana göre İŞKUR İSDEP başvuruları 28 Eylül 2021 tarihi bitimine kadar yapılacak.

Adalet Bakanlığı Devlet Memur Alımı

Adalet Bakanlığı 8 Bin 772 TL maaşlı kamu personeli alımı için ilan açıklaması yapıldı. Bakanlık personel alımında başvurular bugün başladı. 24 Eylül 2021 tarihi son olarak açıklanmıştır.


İstanbul Beklikdüzü 10 Zabıta Memuru Alımı

Beylikdüzü Belediye Başkanlığı bünyesine 10 memur alımı açıklandı. Başkanlık tarafından yapılan açıklamada Belediye Başkanlığına KPSS puanı esas alınarak Genel İdare Hizmetleri sınıfında çalıştırılacak memur alımı gerçekleştirilecek.

Gaziantep 50 Zabıta Alımı

Gaziantep Şehitkamil Belediye Başkanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere 50 zabıta memuru alımı yapacak. Başvuruları Türkiye Genelinden nasıl alınacağı detayları sunuldu.


Çukobirlik Devlet Memuru Alımı

Çukobirlik Genel Müdürlüğü devlet memuru alımı yapıyor. 27 Eylül 2021 tarihi bitimine kadar başvuru kabul ediyor.

Diyanet 47 Hizmetli Alımı

Diyanet İşleri Başkanlığı 47 memur alımı yapıyor. En az lise mezunu olan adaylar başvurularını nasıl ve hangi şartlarda yapacak.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.