İŞKUR KPSS Şartsız Danışman Alımı Yeni İlanı (28 Eylül Son)

İŞKUR KPSS Şartsız Danışman Alımı Yeni İlanı (28 Eylül Son)

İŞKUR KPSS şartsız danışman alımı ilanı yayınlayarak başvuruları kabul etmeye başladı. Adaylar İŞKUR başvuru yapabilmesi için iletişim numarası verilmiştir. Türkiye genelinden bu alıma başvuru yapılabilir.

İŞKUR KPSS Şartsız Danışman Alımı

İş Kurumu tarafından 2 danışma memuru alımı yapılacağı açıklandı. Başvuruları 28 Eylül 2021 tarihi bitimine kadar elektronik ortamda yapılacak. Türkiye İş Kurumu alımı Bilişim Teknolojileri Destek birimine yapacaktır.

Başvuru yapacaklar verilen iletişim numarası ile görüşme yapması gerekiyor.

İlan Tarihleri: 13 Eylül 2021 başlamış olup 28 Eylül 2021 tarihinde bitecek.
Geçici Koruma Altındaki Suriyeli Sığınmacılar ve Türk Vatandaşları İçin İstihdam Desteği Projesi Duyurusu.

İşin Adı: Proje Uygulama Desteği İçin Bireysel Danışmanlık Hizmetleri Alımı (Bilişim Teknolojileri Destek Personeli).

İlgi Beyanı Talebi

“Geçici Koruma Altındaki Suriyeliler ve Türk Vatandaşları İçin İstihdam Desteği Projesi, T.C Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından Dünya Bankası işbirliğinde uygulanan ve Avrupa Birliği tarafından finanse edilen bir projedir. Projenin amacı Geçici Koruma Altındaki Suriyelilerin ve Türk Vatandaşlarının istihdam edilebilirliğini seçilen pilot illerde artırmaktır.”

İŞKUR, Dış İlişkiler ve Projeler Dairesi Başkanlığı koordinasyonunda yürütülmekte olan proje kapsamında görev ve sorumlulukları bulunan ilgili Daire Başkanlıklarında proje süresi boyunca görev almak üzere uygun bireysel danışmanları davet etmektedir.

Talep edilen bireysel danışmanlıklara ilişkin iş tanımlarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşılmaktadır.

Referans No: Ek 1: Bilişim Teknolojileri Destek Personeli – (2 kişi) – FRIT1-ISKUR-WB-DP-14/15.

Son Başvuru Tarihi ve İletişim.

IPF Borçluları için Satın Alma Düzenlemeleri (Temmuz 2016) Kasım 2017 ve Ağustos 2018 revizyonu’ Dünya Bankası’nın çıkar çatışması durumundaki politikasını ortaya koyan 3.14 numaralı paragrafını ilgili Danışmanların dikkate alması gerekmektedir.

Danışman Dünya Bankası’nın Danışman Kılavuzlarında belirtilen Bireysel Danışmanların Seçimi Yöntemi (IC) doğrultusunda seçilecektir.

Başvurulan pozisyonlara dair pozisyon adı ve referans numarasının açıkça belirtildiği Türkçe özgeçmişlerin en geç 28 Eylül 2021 tarihinde saat 23:59:59’a kadar aşağıda belirtilen adrese e-posta yoluyla ulaştırılması gerekmektedir.

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı Emniyet Mahallesi Mevlana Bulvarı (Konya Yolu) No: 42 Yenimahalle / Ankara / Türkiye proje.ilanbasvuru@iskur.gov.tr +90 312 216 39 27

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum