Çukobirlik Kamuya Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor

Çukobirlik Kamuya Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor

Resmi gazetede yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Çukobirlik Genel Müdürlüğü Müfettiş Yardımcısı Alımı yapıyor. Başvuruları nasıl ve hangi şartlarda yapacağını sizler için derledik.

Kamu personeli alımı için Resmi gazetede yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Çukobirlik Genel Müdürlüğü Müfettiş yardımcısı alımı yapıyor.

Başvuru Şartları;

Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, başvuru yapacak adaylar 35 yaşını tamamlamamış olmak. Adayların görevini yapmasına engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir.

Erkek adayların askerliğini yapmış olması veya askerlikle ilişiği bulunmaması gerekmektedir, müfettişlik karakter ve niteliklerine haiz bulunmak.

Giriş sınavına en fazla 1 kere katılmış olmak, daha önce çalıştığı kurum ve kuruluşlardan ahlaki nedenlerle çıkartılmamış olmak.

Şartlarını taşıyan adaylar başvurularını kolayca yapabilecektir.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler;

Başvuru yapacak adaylar nüfus cüzdanı örneği, mezuniyet belgesi, imzalı fotoğraflı detaylı özgeçmiş, adli sicil kaydı son 6 ayda çekilmiş vesikalık fotoğraf, askerlik durum belgesi, yabancı okul mezunları için denklik belgesi, belgelerine sahip ise başvurularını kolaylıkla yapabileceklerdir.

Başvuru Şekli ve tarihi;

Gereken belgelere sahip ve şartları taşıyan adaylar başvurularını Çukobirlik Denetim ve Rehberlik Başkanlığı, Mersin Yolu üzeri, 19. Km. Seyhan/ ADANA adresine şahsen gidip başvuru yapabileceklerdir. Gereken belgelere sahip ve şartları taşıyan adaylar başvurular 7 Eylül 2021 tarihinde başlamış olup 27 Eylül 2021 tarihinde bitmiş olacaktır.

Öğrenim Şartları

En az 4 yıllık lisans eğitimi veren iktisat, İşletme, Hukuk, Siyasal Bilgiler, Maliye, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret, Bankacılık ve Finans, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum