Tecrübeli Tecrübesiz 25 Bin KPSS Şartsız Memur İşçi Alacak

Tecrübeli Tecrübesiz 25 Bin KPSS Şartsız Memur İşçi Alacak

Altı kamu kurumu, bakanlık ve belediyeler tarafından büyük istihdam projelerine imza atıldı! İlkokul, Lise, MYO ve lisans mezunu olanlar için açılan aktif kadro sayısı 25 bin! KPSS şartsız alımlar! İşte başvuru ekranı!

Cumhurbaşkanı kararı ile Resmi Gazete üzerinden değişik unvan ve kadro d memur ve işçi alımları yapılacaktır. Belediye zabıta memuru alımı, öğretmenevi ASO, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı ve Adalet Bakanlığı bünyelerinde istihdam edilecek memur ve işçi alımı detayları şöyledir;

Sağlık Bakanlığı 10900 Sürekli İşçi Alımı

İlana başvuruların yapılmasına için Bakanlık tarafından dün İŞKUR’dan başvuru kılavuzu yayımlandı ve en az ilkokul mezunu olan adaylardan başvurular e-şube üzerinden alınmaya başlandı. Birçok meslekte yapılacak alımlar için ilgili kamu kurumu tarafından kontenjanlar açıklandı. Ayrıntılarına ulaşmak ve başvuru yapmak için tıklayınız.

Adalet Bakanlık 6000 İnfaz Koruma Memuru Alımı İstekleri

Adalet Bakanlığı tarafından infaz koruma memuru alımı ilanı bekleyen adaylar kurum tarafından yapılacak olan açıklamayı bekletmektedir. Güncel yapılan açıklamaya için başvuru kılavuzuna tıklayarak öğrenebilirsiniz. Tıklayınız.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Kamu Personel Alımı

İlgili Bakanlık tarafından son zamanlarda yapılan alımlar ile büyük ilgi görmektedir. Bakanlık tarafından düzenli olarak KPSS’li ve KPSS’siz alımlar yapılmaktadır. Cumhurbaşkanlığı açıklaması ile yurt dışında yetiştirilmek üzere KPSS’siz alım yapılacaktır. Başvuru yapmak için tıklayınız.

Ticaret Bakanlığı 1000 Devlet Memur Alımı Duyurusu

Geçtiğimiz aylarda alım yapılması için Resmi Gazete üzerinden Ticaret Bakanlığı tarafından 1000 devlet memuru alımı için başvuru kılavuzu yayımlanmıştı. Adaylardan başvurular alındı ve heyecanlı bekleyiş sona erdi. Adaylar başvuru sonuçlarını merakla bekliyordu. Başvuru sonucu ve detayları için tıklayarak sonucu öğrenebilirsiniz. Tıklayınız!

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi 15 Zabıta Memuru Alımı İlanı

Birçok vatandaş tarafından zabıta alımı ilanları yakından takip edilmektedir. Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR’dan yayımlanmış olan ilana göre KPSS 60 puanla lise, önlisans ve lisans mezunları için kadro açıldı. Adaylardan başvuru alınması için aranan bölüm şartları için ve başvuru yapmak için tıklayınız.

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmenevi ASO KPSS’Siz Eleman Alımı Yapıyor

Yayınlanmış olan başvuru kılavuza göre Kocaeli iş ilanları bünyesinde Karamürsel Akşam Sanat Okulu bünyesinde istihdam edilmek üzere kamuya ön büro elemanı alımı yapılacaktır. Başvurular alınmaya başlanmıştır. Başvuru yapmak için tıklayınız.

memur-alimi-001.jpg

Güncel kamu ilanları

Resmi Gazete ilanları

İŞKUR ilanları

Memur alımı ilanları

İşçi Alımı İlanları

2023 İş İlanlar

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayın

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.