Öğretmenevi İŞKUR’dan KPSS’siz Ön Büro Elemanı Alımı Yapıyor

Öğretmenevi İŞKUR’dan KPSS’siz Ön Büro Elemanı Alımı Yapıyor

Öğretmenevi İŞKUR üzerinden bugün yayımlanmış olduğu iş ilanına göre KPSS’siz ön büro elemanı alımı yapacağını belirtti. En az lise veya dengi okullardan mezun olanlar başvuru yapacaklardır. Başvuru detayları haberimizde belirtilmiştir. İşte detaylar...

Milli Eğitim Bakanlığı'millina bağlı Öğretmenevi ASO, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 00007394150 ilan numarası ile 1 ön büro elemanı alımı yapacağını duyurdu. Alım yapılacak ilan için başvuru kriterleri nelerdir? Kimler başvuru yapabilir? Detaylar haberimizde!

Kamu İşçi Alımı Detayları!

T.C. vatandaşları başvuru yapabilir. Adayların kamusal haklarından yasaklanmamış olması gerekmektedir. Devlet güvenliğine karşı suça karışmış veya suç işlemiş olanlar başvuru yapamayacaklardır. Adayların (erkek) devlete karşı zorunlu hizmet görevini askerlik hüküm görevini yerine getirmiş olması gerekmektedir. Ayrıca ilanın son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış ve 31 yaşından gün almamış olması şartı da aranan şartlar arasındadır. Muhasebe ve finansman konusunda bilgili ve iyi düzey de İngilizce diline hakim olanlar ise işe alım konusunda öncelik hakkına sahip olacaklardır.

Tam zamanlı ve daimi kadro da alım yapılacak personel için 2 ay deneme süresi uygulaması yapılacaktır. İşe alınan deneme süresi adayının başarısız olması durumunda sözleşme kamu kurumu tarafından fesih edilecek ve aday herhangi bir karşı talepte bulunmayacaktır. Tazminat hakkına da sahip olamayacaktır. İyi derece de bilgisayar kullanmasını bilmek ve MS Office programlarına vakıf olmak da yine aranan şartlar arasında liste de yerini almıştır. Bölüm şartı aranmamakla birlikte en az lise mezunu olanlar başvuru yapabileceklerdir!

İşçi Alımı Aşamaları Nasıl Olacak?

İstenilen başvuru şartlarını sağlayan ve başarılı bir şekilde başvuru işlemlerini tamamlamış olanlar arasında kura işlemi ile 1 ön büro elemanı alımı gerçekleşecektir. Kura işleminin ardından kura belli olan nihai liste ile adaylar mülakat sürecine alınacaklardır. Kura; 29 Mart 2023 Karamürsel Öğretmenevi Müdürlüğü ve ASO Müdürlüğünde gerçekleşecektir. Mülakat ise 30 Mart 2023 tarihinde yine aynı adreste yapılacaktır?

n-buro-elemani-alimi.jpg

Peki İŞKUR İlanları Nasıl Başvuru Yapılı? Başvuru Tarihleri Nedir?

İlan şartlarını taşıyan adaylardan başvurular 20 Mart 2023 – 24 Mart 2023 tarihleri arasında dört günlük süreçte alınacaktır. Adaylar başvurularını İŞKUR ilanlarında her zaman olduğu gibi e-Şube veya ALO 170 hattı üzerinden yapacaklardır. İŞKUR ilan numarasını haber detayımızın ilk paragrafında sizlere verilmiştir. İlgili ilan numarası ile ilanı aratarak kolaylıkla başvuru yapabilir ve şartları oradan da görebilirsiniz. Alımlar kurumun bağlı olduğu Kocaeli ilinde yapılacak olup; Karamürsel ilçesinde ikamet etme şartı aranmaktadır.

Kocaeli iş ilanları

Öğretmenevi iş ilanları

Kamu Personeli Alımı İlanları

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.